Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość UwUnikus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UwUnikus

Nick zbanowanego: UwUnikus
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: ban za mk wiec na zawsze
Kiedy to się stało?: wczoraj lub dzisiaj
Opis sytuacji: dostałem bana za mk ale bo kiedyś stworzyłem konto UwUnikus ostatni raz grałem na nim może 4 dni temu zapomniałem nie grałem już na nim  i nie miałem zamiaru prosze odbanujcie konto UwUnikus już obiecuje nie zrobić żadnego multi konta a jak bende zmieniał nazwe to poinformuje ten serwer jest super odinstalowałem wszystkie cheaty bo już mnie milion razy sprawdzaliście prosze  o ostatnią szanse
Screen banaimage.thumb.png.cd9dd6c055c508bfcf25a46bac97b57e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, thomassom_ napisał:

 

Zgłoś współdzielenie na tym dziale, a powinieneś dostać ub

Nie mów mu o tym, że jeśli napisze o współdzielenie to dostanie ub. 

 

Sam napisał, że zrobił multikonto, a nie, że ma osobę, która grałaby na jego IP.

Jeśli sam gra na dwóch kontach to nie jest to współdzielenie tylko multikonto. Nie mieszajcie pojęć. 

 

Za odrzuceniem. 

  • Like 1

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Napisano (edytowane)

Masz rację @Soltivaa, to jest multikonto które jest zabronione, a nie współdzielenie, zrobił drugie konto na którym to on grał, a nie ktoś kto grałby na jego IP

Do odrzucenia

Edytowane przez thomassom_

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...