Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ytizy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Ytizy
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: perm(?)
Kiedy to się stało?: Nie było mnie wtedy na serwerze aczkolwiek było to raczej 05.03.2021
Opis sytuacji: Witam, dostałem bana od użytkownika jipsyy za MK +5, troszkę tego nie rozumiem bo nie mam żadnych multikont, mam jedno konto i jeden launcher (premium), nikt z mojej rodziny nie gra na tym samym IP, czyżby powodem mógł być VPN? Jeśli jest jakaś możliwość udowodnienia albo coś to jak najbardziej jestem za, bo jednak dobrze mi się tu grało i nie chciałbym tak szybko kończyć mojej krótkiej przygody z serwerem 🙂
Screen bana: ...

 

Dodam iż z VPNa nie korzystałem z intencją o Minecrafcie, nie zamierzałem tego w jakiś sposób wykorzystać na serwerze (o ile takie są no podejrzewam że nie bez powodu na niektóre serwery nie da się wejść z VPNem)

2021-03-05_19_35_25.thumb.png.53800f86b799c2ea38ff44109ec6b5f6.png

Edytowane przez Ytizy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, VPN jest zabroniony na serwerze

  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Sprawdziłam dokładnie Twoje ip pod względem multikont i faktycznie nie ma na nim żadnego innego konta oprócz Twojego. Najwidoczniej podczas banowania innego gracza na ip musiało też zablokować Twoje. Oczywiście odwołanie akceptuje, możesz na spokojnie wrócić do gry.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...