Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kundelek16


Kundelek16

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kundelek16

Nick Administratora, który banował: d0mka_
Długość bana: 4 dni 
Kiedy to się stało?: 05.03.2021 około 00:15
Opis sytuacji: Najpierw kopałem nether brick (skopałem filar), po czym chciałem zbudować platformę na której respiłoby się więcej wither szkieletów (oczywiście do farmienia głów), pomijając ze 90% netheru jest totalnie rozkopane to nie ogarniam czemu dostałem aż tak długiego bana mimo że nawet nic nie zrobiłem złego...
Screen bana: załącznik.

ban za budowanie platformy.png

Edytowane przez Kundelek16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamileq27 napisał:

-brak tagów 

-zła nazwa 

-robienie platform jest zabronione 

-ban słuszny i długość kary tak samo 

Do odrzucenia 

Do pierwszego : Przepraszam, nie używam forum zazwyczaj (praktycznie nigdy i nie wiedzialem, ze trzeba przy odwołaniu)

Do drugiego : A jaka nazwa byłaby odpowiednia?

Do trzeciego : Podpunkt 31 regulaminu mówi, że karą minimalną jest upomnienie (którego nie dostałem) a platforma nie jest formą grief'u gdyż nie niszczyłem niczego komu utrudniałoby grę.

Do czwartego : to już jak kto uważa

Edytowane przez Kundelek16
Niedoczytałem. Przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, robienie platform jest zabronione, nawet wychodząc poza pomarańczową linię pokazuję się o tym wiadomość na chacie

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tak jak już wyżej przede mną napisało kilka osób - robienie platform w netherze jest zabronione. Odwołanie odrzucam. Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...