Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

zolwikfranek


zolwikfranek
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: zolwikfranek
Nick Administratora, który banował: Krzychu
Długość bana: 10 dni 

Kiedy to się stało?: 28.02.2021r.
Opis sytuacji: Byłem podejrzewany o macro, podczas sprawdzania moich plików do minecrafta znaleziono modyfikację "VoxelMap".

Gram na oficjalnym launcherze minecrafta, a Voxelmap to pozostałości po Crystal lub Zyczu Laucherze których używałem kiedyś. Nigdy nie wchodziłem na realcraft z jakąkolwiek niedozwoloną modyfikacją, a o tym że Voxelmap jest nadal na moim komputerze nie miałem pojęcia. Rozumiem jednak to, że zostałem zbanowany, choć nie uważam się za winnego to taki jest regulamin. Szkoda mi jednak itemów, które zdobywałem głównie za pomocą pvp i od znajomych, więc nawet gdybym używał Voxelmap to nie dałoby mi to itemów które przez to straciłem. (choć nie używawałem tego moda). Stąd moje pytanie: Czy jest możliwość odwołania się od bana, lub chociaż odzyskania itemów straconych przez niego. Pozdrawiam.

image.thumb.png.f37feb70e9948ae6e089faa1d562cb18.png

Screen bana:

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tede napisał:

ale co z tego? obie te modyfikacje są nielegalne i w sposób niesprawiedliwy ułatwiają gre więc dostałeś za to bana, w czym problem? mogłeś sie przyznać to byś itemków nie stracił. do odrzucenia

Do odrzucenia 

Powody wyżej 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Samo posiadanie cheatów jest zabronione, a Ty je niestety posiadałeś, więc blokada została nadana jak najbardziej poprawnie. Najlepiej przeszukaj sobie laptop i od razu odinstaluj wszystkie niedozwolone modyfikacje jakie znajdziesz. Odwołanie odrzucam, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...