Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru wątku w postaci braku tagów.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kier_Kardashian
Nick osoby oskarżanej blurka_
Miejsce (TeamSpeak3/Forum/Serwer): serwer
Opis sytuacji: Szzanowna blurka która lubi sprawdzać cheaterów oraz ma taki obowiązek, nie robiła tego tylko użerała się z graczem. Była osoba która utwarzała MK jakieś 4088 razy i niedostała blokady IP, ja mam dość aurzystów i przez cały czas zgłaszałem kto cheatuje, i blurka_ sprawdziła z mojej listy tylko 1 gracza z miliona których tam jej podałem. Raz pomyliłem się odnośnie 1 gracza i ta zupełnie przestała reagować na moje zgłoszenia myśłąc że wszystkie to jest tylko żart. Chce aby blurka wypełniała swoję obowiązki bo sprawdza tylko osoby które są zgłaszane kilka razy przez osoby które jeszcze nigdy nie pomyliły się ze zgłoszeniem, a ja się pomliłem i blurka już niesprawdza tych osób co ja podaje.

Screeny sytuacji (wymagane jeśli miejsce to serwer):  Niepotrzebne

• Haha 1

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
KidMod

Hej!

Podczas Twoich zgłoszeń byłam już w trakcie sprawdzania innego gracza, więc nie miałam jak wziąć osoby którą akurat Ty zgłaszałeś do sprawdzania. Co do osób które sprawdzam, naprawdę rzadko sprawdzam osoby które zgłaszacie konkretnie na moim dyżurze, zazwyczaj sprawdzam graczy na prośbę innych administratorów czy na podstawie własnej obserwacji, więc tak naprawdę nie wiem kto konkretnie zgłosił gracza którego aktualnie sprawdzam. Zapewniam Cię, że moje 'omijanie Twoich zgłoszeń' nie jest celowe, przepraszam jeżeli poczułeś się pominięty, ale choćbym bardzo chciała nie mogę sprawdzić każdego gracza który gra na naszym serwerze. Co do osoby która robiła multikonta, dostała ona bana na ip, więc tutaj akurat Twoje oskarżenie jest niesłuszne. Osobiście uważam, że wypełniam swoje obowiązki najlepiej jak tylko potrafię, a co do sytuacji z tym jak 'pomyliłeś się co do gracza' to nawet niezbyt wiem o jaką sytuacje chodzi, a już na pewno o jakiego gracza xD

Myślę, że napisałam tutaj wszystko co mogłam, także skargę pozostawiam do oceny randze wyższej 

Edytowane przez blurka_

Brak opisu.
czasem krzycza do mnie meble, modle sie by nigdy nie ozyly

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co, ale do blurki to nie ma co się przyczepiać. 
Blurka jako kidmod wykonuje swój obowiązek i swoją drogą wykonuje go bardzo dobrze. Pewnie sam nie wiesz ile czasu się sprawdza i ile uwagi trzeba poświęcić temu, a świat wokół Twoich zgłoszeń się nie kręci. Ogólnie, do sprawdzania często jest kolejka, więc nawet jeśli wskazujesz na 50 graczy na raz palcem, to wiedz, że nie można ich sprawdzić w jednym czasie więc imo skarga jak najbardziej do odrzucenia.

• Superka 2
  • Przytulas 1
  • Haha 2
  • Wrr 1
  • Thinking 1
Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, blurka_ napisał:

Hej!

Podczas Twoich zgłoszeń byłam już w trakcie sprawdzania innego gracza, więc nie miałam jak wziąć osoby którą akurat Ty zgłaszałeś do sprawdzania. Co do osób które sprawdzam, naprawdę rzadko sprawdzam osoby które zgłaszacie konkretnie na moim dyżurze, zazwyczaj sprawdzam graczy na prośbę innych administratorów czy na podstawie własnej obserwacji, więc tak naprawdę nie wiem kto konkretnie zgłosił gracza którego aktualnie sprawdzam. Zapewniam Cię, że moje 'omijanie Twoich zgłoszeń' nie jest celowe, przepraszam jeżeli poczułeś się pominięty, ale choćbym bardzo chciała nie mogę sprawdzić każdego gracza który gra na naszym serwerze. Co do osoby która robiła multikonta, dostała ona bana na ip, więc tutaj akurat Twoje oskarżenie jest niesłuszne. Osobiście uważam, że wypełniam swoje obowiązki najlepiej jak tylko potrafię, a co do sytuacji z tym jak 'pomyliłeś się co do gracza' to nawet niezbyt wiem o jaką sytuacje chodzi, a już napewno o jakiego gracza xD

Myślę, że napisałam tutaj wszystko co mogłam, także skargę pozostawiam do oceny randze wyższej 

Po prostu podgrzewa mnie to gdy tracę moje cenne pkt. pvp, A nikt z tym nic nie robi, nawet jak jest wielu administratorów.

3 minuty temu, Hangetsu napisał:

Blurka jako kidmod wykonuje swój obowiązek i swoją drogą wykonuje go bardzo dobrze. Pewnie sam nie wiesz ile czasu się sprawdza i ile uwagi trzeba poświęcić temu, a świat wokół Twoich zgłoszeń się nie kręci. Ogólnie, do sprawdzania często jest kolejka, więc nawet jeśli wskazujesz na 50 graczy na raz palcem, to wiedz, że nie można ich sprawdzić w jednym czasie więc imo skarga jak najbardziej do odrzucenia.

Ale ja mam do niej szacunek, nie do wszystkich go mam 😎

• Haha 1

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hangetsu napisał:

Do odrzucenia. Wszystko ładnie wyjaśnione👆👆

W sobotę widzimy się w grze 😄

#pozdrowieniazwiezienia

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Skarga na Administratora została odrzucona!

• Superka 1

15814954_82830629_176035066945432_97009133529595904_n.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...