Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Damian1243


Damian
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Damian1243 Nick Administratora, który banował: blurka_ Długość bana: 7 dni Kiedy to się stało?: 22.02.2021 Opis sytuacji byłem na pvp i miałem na sobie potke na niewitke i na siłe 2  zabiłem 3 osoby chyba albo 4 i potem dostałem bana orazu zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem, gdyż masz napisane, że dostałeś bana za brak współpracy. Gdybyś jakoś normalnie opisał sytuację to by można było coś wywnioskować. Generalnie czekam też na wypowiedź @blurka_ ale myślę, że moje zdanie dalej się nie zmieni odnośnie bana.

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za odrzuceniem, nie ma wyjaśnione dlaczego jak itp.     Z informacji które podałeś nie można wiele wywnioskować, dostałeś za brak współpracy   ¯\_(ツ)_/¯      200.gif

Edytowane przez paweleq3284
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...