Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27


kamileq27
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kamileq27
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Długość bana: 7dni
Kiedy to się stało?:  dziś okolo godziny 22;40
Opis sytuacji:  Poszedłem na nether. Ruszyłem w strone spawneru ,aby zabić blaze , chwile postałem przy spawnerze. Po czym zostałem sprawdzony.  Oskar poprosił mnie o wejście na ts , co zrobiłem. Wszedłem na kanał , po czym wszedłem na  serwer by napisać Oskarowi ,że czekam . Gdy Oskar przeniósł mnie na inny kanał , wyrzuciło mnie  z serwera .Cały czas współpracowalem z Oskarem.Niestety z logów nie widać żądnego komunikatu , że mnie wyrzuciło ;/

[22:39:34] [main/INFO]: [CHAT] ----------------[RealCraft]----------------
[22:39:34] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Aktualnie odpowiadający na pytania admini to: 
[22:39:34] [main/INFO]: [CHAT] Teorii,  /pomoc <Pytanie>
[22:39:46] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] xXOskar:  kamileq27 Jesteś Sprawdzany!!! Przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji? Jeżeli nie, masz 10 minut żeby wejść na TeamSpeak3.
[22:39:57] [main/INFO]: [CHAT] [AdamJokerek -> ja] aha?
[22:40:03] [main/INFO]: [CHAT] [AdamJokerek -> ja] nie mozesz pisać na msg
[22:40:03] [main/INFO]: [CHAT] [RC] NOWOŚĆ > Sprawdź nową pracę - Kowal /praca
[22:40:03] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Po powiększeniu działki przedmioty, domek, skrzynki itd. przenoszą się razem z działką!
[22:40:04] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Lukaszenko69: mamy kolejne ulatwienie ?
[22:40:07] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Event właśnie trwa! Dołącz /event dolacz
[22:40:08] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lotto: aktualnie 25 osób, nagroda: 187,500$ /lotto losuj
[22:40:15] [main/INFO]: [CHAT] [Licytacje]Wystawił: hycelek Cena: 300,000$ Komenda /licytuj[Netherytowy miecz Ench: Zaklęty ogień-2, Odrzut-2, Grabież-2, Ostrość-5, Niezniszczalność-3 x1]
[22:40:19] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Administracja została poinformowana o tym, że potrzebujesz pomocy. Czekaj na odpowiedź.
[22:40:19] [main/INFO]: [CHAT] "Gdzie mam wejsc?"
[22:40:35] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] xXOskar: kamileq27 kanał dyżurka administracji
[22:40:43] [main/INFO]: [CHAT] [RC] NOWOŚĆ > W /sklep jest już dostępna kategoria barwniki!
[22:40:43] [main/INFO]: [CHAT] [RC] NOWOŚĆ > Od teraz drop minibloków można wyłączyć w /ustawienia
[22:40:53] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Event właśnie trwa! Dołącz /event dolacz
[22:40:56] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Administracja została poinformowana o tym, że potrzebujesz pomocy. Czekaj na odpowiedź.
[22:40:56] [main/INFO]: [CHAT] "czekam"
[22:41:42] [main/INFO]: Connecting to mc.realcraft.pl, 25565

Screen bana: https://imgur.com/zHl0FYE

 

Edytowane przez kamileq27
  • Haha 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pozwolę sobie na krótką wypowiedź w tym odwołaniu, gdyż jestem powiązany z tą sytuacją.

Grałem sobie z kamileq27, który jasno poinformował mnie, że aktualnie ma włączone cheaty (Gadaliśmy na discordzie). Następnie gdy został sprawdzany powiedział mi, że cytuję "dobra, logne sobie i tak napisze odwołanie" 😉 Więc proszę to uwzglednić - a piszę to tylko dla tego, że gracz kamileq27 celowo wprowadza administracje w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mejf napisał:

Witam,
Pozwolę sobie na krótką wypowiedź w tym odwołaniu, gdyż jestem powiązany z tą sytuacją.

Grałem sobie z kamileq27, który jasno poinformował mnie, że aktualnie ma włączone cheaty (Gadaliśmy na discordzie). Następnie gdy został sprawdzany powiedział mi, że cytuję "dobra, logne sobie i tak napisze odwołanie" 😉 Więc proszę to uwzglednić - a piszę to tylko dla tego, że gracz kamileq27 celowo wprowadza administracje w błąd.

Chłopie nie znam Cię i nigdy razem nie gadaliśmy. Te twoje kłamstwa są coraz bardziej cringowe. 

Nie pozdrawiam😀

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mejf napisał:

Witam,
Pozwolę sobie na krótką wypowiedź w tym odwołaniu, gdyż jestem powiązany z tą sytuacją.

Grałem sobie z kamileq27, który jasno poinformował mnie, że aktualnie ma włączone cheaty (Gadaliśmy na discordzie). Następnie gdy został sprawdzany powiedział mi, że cytuję "dobra, logne sobie i tak napisze odwołanie" 😉 Więc proszę to uwzglednić - a piszę to tylko dla tego, że gracz kamileq27 celowo wprowadza administracje w błąd.

Masz jakieś dowody?? Też mogłabym napisać różne zmyślone rzeczy pod każdym wstawionym postem 😉 Jak większość wie, to swoją grę opierałeś na scamie, więc osoba, która Ci w to uwierzy bez dowodów musiałaby by być lekkomyślna 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wariatka_29 napisał:

Masz jakieś dowody?? Też mogłabym napisać różne zmyślone rzeczy pod każdym wstawionym postem 😉 Jak większość wie, to swoją grę opierałeś na scamie, więc osoba, która Ci w to uwierzy bez dowodów musiałaby by być lekkomyślna 😉 

Jakim scamie? XD

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...