Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

pdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną administrację 

Nick zbanowanego - pdawid

Nick Administratora, który banował -blurka_

Długość bana: 7 dni

Kiedy to się stało?: Dziś około godziny 19.00

Opis sytuacji: Grałem sobie na pvp i ciągle chodziłem do tej pułapki z wodą co się tak skacze wybudowaną przez administrację (wiadomo o co chodzi) i mam tam ustawionego home no i się tak tepałem i raz skakałem tam z spowolnionym opadaniem (kupiłem u Rain45) i już kończyłem grać i nie pamiętam czy tepłem się na pvp czy na działkę i no byłem w tej klatce do sprawdzania nie mogłem wejść na teamspeak był jakiś błąd 11 i nie wiedziałem co zrobić i się rozłączyłem z gry pożegnałem itp z panią blurka_ i wyszedłem. Cheatów nie używam nie mam pojęcia gdzie je instalować jeśli bym wiedział to bym nawet nie instalował więc nie mam pojęcia o chetach. Mam jeszcze do tej sprawy pytanie ponieważ kupiłem Vipa więc czy go będe miał? 

 Screen bana: w mc gram na innym laptopie więc nie pokaże myślę że to nie utrudni administracji 

Serdecznie pozdrawiam i proszę o rozważenie o tym banie bo szanuje serwer i zależy mi na nim grać (gram już 3 edycje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Dislike 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...