Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SzefGabrys


SzefGabrys
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku. //bludgeon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SzefGabrys
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Długość bana: 7dni
Kiedy to się stało?: 12,02,2021
Opis sytuacji: Zostałem wezwany do sprawdzenia, wspołpracowałem pobierałem ts ale cały czas miałem kontakt z Oskarem, lecz gdy wchodziłem na ts moj komputer dostał laga przez przeciążenie ramu i sie zresetował co spowodowało wylogowanie sie z serwera. Dodatkowo usunięto mi działke wiem że tak jest w regulamine ale prosze o zwrócenie działki gdyż to nie była w 100% moja wina a współpraca jakaś była. Bana mogę odczekać bo w koncu kara sie należy, bardziej mi na działce zależy.
Screen bana: https://imgur.com/a/QPpQZ7y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Możesz w jakikolwiek sposób udowodnić, że akurat podczas sprawdzania to się stało?

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzefGabrys napisał:

Udowodnić nie mogę, ale prowadziłem współprace z nim więc raczej jakbym chciał specjalnie lognąć to bym to odrazu zrobil, już raz byłem sprawdzany przez jakaś adminke/moderatorke i 0 problemów.

 

No to pokaz ze faktycznie masz malo ramu jak narazie neutral

 

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety 0 dowodów

do odrzucenia 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...