Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Habla

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Habla
Nick Administratora, który banował: bludgeon16
Długość bana: 2 Dni
Kiedy to się stało?: 2021-02-13  4:24
Opis sytuacji: Dostałem bana za rzekoma zniewagę administracji, jednak bludgeon nie ma żadnych dowód na to, ze ten item został wyrzucony przeze mnie oraz w momencie całej tej sytuacji był od odwrócony do mnie plecami. Wnioskuje o zdjęcie kary, ponieważ zostałem zbanowany bezpodstawnie. Uwazam również, ze Admin+ powinien sprawdzić logi z tego momentu, bo wydaje mi się, że ban został nadany na podstawie samych słów innego gracza. Ja ze swojej strony dodam, że widziałem jak to ArriveDerci rzucił chwile przed moim banem do bludgeona jakiś item
Screen bana: https://imgur.com/a/Fq0Ipmx

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg znowu admini daja bana za niewinnosc, oczywiscie ze jestem za natychmiastowym odbanowaniem pozdraiwam

  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Przytulas 1

                                              

ts.jpg

I feel train to you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bludgeon16 napisał:

W tym momencie właśnie potwierdziłeś, że taka sytuacja miała miejsce.

W momencie sytuacji czyli jak staliśmy na działce stałeś odwrócony do mnie plecami na uboczu. Widziałem jak ArriveDerci rzuca do Ciebie ten przedmiot o czym już wspomniałem wyżej w odwołaniu. Na dodatek widziałem jak ArriveDerci rzuca do Ciebie ten przedmiot, chciałbym żebyś odniósł się do tego zdania i potwierdził/zaprzeczył temu stwierdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Bardzo niemiłe zachowanie z Twojej strony, Habla. Odwołanie odrzucam i za zgodą Zarządu zwiększam karę do 7 dni. Może nareszcie zrozumiesz, że takie rzeczy są nie na miejscu 😉

  • Superka 11
  • Przytulas 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 4

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...