Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

lukecunnien


lukecunnien
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

gdy dzisiaj gralem sobie na koncie lukecunnien (moje konto) to dostalem propozycje wymiany za czaszke czarnego szkieleta musialem wymienic ja za punkty questowe.

1mln za ta czaszke oczywiscie jak na czlowieka przystalo przyjalem te propozycje gdy sie wymienilem to mialem dokladnie 1mln na koncie.

wiec poszedlem na targ i zakupilem seta prot 4 i inne itemy na pvp. gdy poszedlem na pvp zabilem 2 osoby ktore mialy seta prot 4 oczywiscie na silce 2.

wiec poszedlem jeszcze raz sie klapac i zlapaplem mr_lisek lecz kolejny raz mi uciekl lecz na drodze stal kimprebli to go zabilem oczywiscie tez na silce 2.

i nagle mnie zaczol klepac barczimu wiec sie klapalismy dolacyl do mnie drimer i zillakamisgood gdy sie klepalismy skonczyla mi sie silka 2 wiec ucieklem a na czacie byl komunikat drimer zostal zabity wiec poszedlem ich szukac i udalo mi sie lecz niestety padlem D: a gdy poszedlem jeszcze raz sie klepac nagle dostalem bana nie wiem za co i nie wiem kto mnie zglosil lecz poczulem sie bardzo urazony. nie moglem pobrac ts wiec zaproponowalem discorda lecz admin pan/pani blurka_ nic nie odpisal wiec rozmowa sie zakonczyla na banie na tydzien

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeem może jakieś ss czy coś?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Podczas sprawdzania postanowiłeś się kłócić z administratorką blurka_,  nie wykazywałeś żadnej chęci współpracy[Mówiłeś, że MAMA nie pozwala ci sciągać TS3 ale dziwnym trafem Minecraft już ci pozwoliła + Cheaty do tego] i ignorowałeś w większości to co pisała do ciebie blurka_. 

 

Administrator wybiera forme sprawdzania, serwer Realcraft operuje na TS3 więc używamy go do sprawdzania, instalacja jak i obsługa TS3 nie jest skomplikowana nawet dla nowego użytkownika do tego nawet nie wymagamy mikrofonu.

 

Pozdrawiam 🙂

Edytowane przez oskar
  • Superka 1
  • Wrr 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Niestety, ale sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Odpisywałam Ci przez cały czas, bana dostałeś po 11 minutach sprawdzania, a nie od razu- tak jak to napisałeś wyżej.

Dla pewności wklejam oczyszczone logi :DD Nie wiem czy musze coś jeszcze dodawać, moim zdaniem do odrzucenia, ale niech @jipsyyzadecyduje.

Cytat

[16:56:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: lukecunnien jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji?
[16:56:49] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: nie mam zadnych cheatow
[16:56:56] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: To zapraszam na ts
[16:57:04] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: nie mam
[16:57:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: i nie pobiore bo nie mogę bo matka mi nie pozwala
[16:57:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Mama Ci nie pozwala pobrać ts?
[16:57:43] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: tak
[16:58:20] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: a poza tym nie mam mikro xd
[16:58:38] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Nie musisz mieć mikrofonu
[16:59:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Masz jeszcze 17:06
[16:59:06] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: czas do^ xDD
[16:59:20] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: ale nie mogę i nie mam cheatow
[16:59:54] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Jeżeli nie masz zamiaru pobierać ts to dostaniesz bana za brak współpracy
[17:00:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: jak pobrac ts
[17:01:25] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Wpisz w przegladarke teamspeak, potem wejdz na strone ts i tam możesz pobrac
[17:02:14] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Zostały Ci 4 minuty
[17:02:45] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: a jak się przyznam to mi usuniecie kase choc nie mam cheatow
[17:03:10] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Jeżeli to Twoje pierwsze przyznanie to ban jest na 5 dni i działa razem ze stanem konta zostaje
[17:03:17] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: działka^
[17:04:13] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: pobiera mi się
[17:04:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Super, masz dwie minuty jeszcze
[17:05:00] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: wyskakuje mi jak się pobralo ze mam za duzo pamieci może jakiś discord?
[17:05:35] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: To coś usuń, póki co masz słabe wymówki
[17:05:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: może discord
[17:06:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [KidMod] blurka_: Zamiast się ze mną wykłócać mogłeś od razu zacząć pobierać i nie byłoby problemu, a teraz została Ci minuta
[17:06:25] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: nie przyznaje się do cheatowania poniewaz wole byc ferplay wobec przeciwnikow
[17:06:59] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: mozecie mi wszystko usunąć i zbanowac na zawsze jak chcecie
[17:07:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] lukecunnien: zbanujcie mnie no dalej
[17:07:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] lukecunnien został tymczasowo zbanowany przez blurka_ na 1 tydzień za Cheaty [Brak współpracy]

 

  • Superka 3

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...