Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SpielKindTV


SpielKindTV
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru, tematu wątku oraz brak tagów.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedź, jak sami zauważyliście mam mało sprawny komputer. Mam w dupie jak wy uważacie. Ja na swoim komputerze nie mam takiej możliwości zainstalowania teamspeaka i nie mam zamiaru go instalowac iz wole discorda ktorego mam na telefonie. Nikomu już nigdy wiecej nie polecę waszego serwera za taką arogancką postawe administracji. Waszym zdaniem każdy musi miec to co wy kazecie zainastolwac lub tym podobne. Ja sie stosuje do regulaminu i uwazam ze wasz serwer schodzi na dno. Juz nigdy nie zagram na waszym serwerze za takie zachowanie administracji. Dostalem bana za nic. Team speaka nie jestem w stanie zainstalowac chociaz juz probowalem. Nie moja wina ze mam lagi bo mam slaby komputer i slabe wifi. Nie kazdy ma super swietny sprzet jak wy. Dziękuje i żegnam nigdy więcej nie mam zamiaru się pojawić na waszym serwerze.

  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...