Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kkiisieleq


kkiisieleq

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: kkiisieleq
nick administratora który banował: blurka_
długość bana: 6 dni 23 godziny 50 minut 28 sekund
kiedy to się stało?: 09.02.2021 około godziny 20:10
opis sytuacji: byłem z przyjacielem na pvp miałem straszny internet i chciałem przełoczyć sie na inną sieć ponieważ ta na której byłem połączony miała "brak połączenia" więc zmieniłem ale ale jak chciałem ponownie wejść na serwer to zauważyłem że dostałem bana ❤️

47461684_Zrzutekranu(13).thumb.png.66df68674f4d935d82a3f025e809d41d.png
 

Edytowane przez kkiisieleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłeś wtedy sprawdzany przez Ninę to po co to odwołanie? Dobrze wiedziałeś że jak wyjdziesz to wyłapiesz bana.

Do odrzucenia

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, wylogowałeś się podczas sprawdzania i nie pozwoliłeś blurci na sprawdzenie czy nie posiadasz nielegalnego oprogramowania komputerowego. Straciłeś swoją szansę. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eryter22 napisał:

Co tu dużo mówić, wylogowałeś się podczas sprawdzania i nie pozwoliłeś blurci na sprawdzenie czy nie posiadasz nielegalnego oprogramowania komputerowego. Straciłeś swoją szansę. Jestem na nie.

tylko że mi internet wywaliło bo stary się odpalił

 

11 godzin temu, Kier Kardashian napisał:

Przecież byłeś wtedy sprawdzany przez Ninę to po co to odwołanie? Dobrze wiedziałeś że jak wyjdziesz to wyłapiesz bana.

Do odrzucenia

nawet o tym nie wiedziałem bo co chwilę mnie wyrzucało

nie wiedziałem że za to jest ban a poza tym nawet nie widziałem że jestem sprawdzany  ponieważ miałem brak internetu i minecraft jakby się zawiesił i w tedy przełączyłem internet i dostałem bana 😞

 

Połączono posty//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...