Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Blue_SquiZ


Blue_SquiZ
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi


Ja to tylko tu zostawię, nie wiem, po co Ty dalej piszesz odwołanie jak cytując Ciebie, oczywiście trzeba zacenzurować, żeby % nie dostać
"I to już mnie wk***ia w tym serwerze, zachowujecie się k***a jak je***e złamasy"
Tu jipsyy poprosiła, żebyś nie obrażał serwera
"Jakiego k***a serwera? Ja obrażam administrację po części k***a, która się do p***y k***a nadaje jak dajesz mi k***a bana za coś czego k***a nie zrobiłem nie mając k***a bana bo k***a widzisz coś"
No tak, lepiej, żeby administracja nie banowała nikogo, żeby dział się chaos a Ty, wielki Pan, rozkazujesz każdemu.
W sumie, to powinieneś się cieszyć, że na serwerku możesz sobie jeszcze pograć, choć skoro jest taki beznadziejny to dlaczego nie pójdziesz do konkurencji, tam na pewno nie ma tej administracji, którą tak tu zwyzywałeś. 
Nie wiem jak ograniczony masz punkt widzenia, że ostatecznie ktoś, kto dba o porządek na serwerze obrywa najmocniej bo za mało Cię przeprosił.
Oczywiście, że do odrzucenia

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 3

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...