Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubix_kid, kuba321polska


cmmnxz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: cmmnxz
Nick osoby oskarżonej: kubix_kid, kuba321polska
Miejsce wydarzenia: surowcowa
Data i godzina wydarzenia: 19:11-19:14
Opis sytuacji: gracz kuba321polska napisał czy ide z nim 1v1 po czym gdy dogadaliśmy wszystko tepnął do mnie wyłączył PVP między znajomymi , potem dopiero włączył jak już prawie byłe martwy i gracz kubix_kid mnie dobił, jest to oszustwo ponieważ nie było mowy o żadnym 2v1. Wszystko zapisane w logach 😉

straciłem diamentowy set 4/3 i enchantowy mieczyk drewniane z ostrością 6.
Dowody: 

[19:11:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [kuba321polska -> ja] 1v1?

[19:11:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> kuba321polska] no to tepnij

[19:11:54] [Render thread/INFO]: [CHAT] [kuba321polska -> ja] jesteś na pvp

[19:12:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> kuba321polska] /znajomi dodaj cmmnxz

[19:12:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] kuba321polska prośbę o teleportacje do Ciebie.
[19:12:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] Aby zaakceptować teleport, wpisz /tpaccept.
[19:12:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] Aby odmówić teleportacji, wpisz /tpdeny.
[19:12:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] Prośba o teleportacje przedawni się za 40 sekund.
[19:12:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] cendi: kto spszeda pande lub kota lub psa
[19:12:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] zabujcazmieczem: jak to nie jest kamiego
[19:12:25] [Render thread/INFO]: [CHAT] Prośba o teleportacje - zaakceptowano.
[19:12:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] McStasio: mam 3 xd
[19:12:28] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: aha
[19:12:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Knietja:  jeszcze 10k
[19:12:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Twój znajomy posiada wyłączone PVP pomiędzy znajomymi (/ustawienia)
[19:12:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Twój znajomy posiada wyłączone PVP pomiędzy znajomymi (/ustawienia)
[19:12:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Twój znajomy posiada wyłączone PVP pomiędzy znajomymi (/ustawienia)
[19:12:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Twój znajomy posiada wyłączone PVP pomiędzy znajomymi (/ustawienia)

 

Okazało się ,że tepnął razem ze znajomym kubix_kid i poszli ze mną 2v1, przy żadnym poinformowaniu mnie o tym , bo pisał czy ide 1v1 z nim.

Tu dowód przyznania się przez kubix_kid

[19:18:33] [Render thread/INFO]: [CHAT] [kuba321polska -> ja] nie moja wina że nie umisz przegrywać a pisz to to kubixa bo to on cię zabił

 

Edytowane przez cmmnxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym żadnego przewinienia odnośnie regulaminu 😂😂 Moim zdaniem skarga nie ma najmniejszego sensu. Do odrzucenia 

Ps. To Ty go teleportowałeś na pvp więc powinieneś liczyć się z oszustwem. Na przyszłość mniej takich bezsensownych skarg proszę 

 

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz mieć nudne życie ,żeby tutaj wchodzić i komentować coś co nie należy do Ciebie 😄 

Otrzymałeś 5% za offtopic.//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...