Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xdaKarolson


xdaKarolson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: xdaKarolson
Nick Administratora, który banował: Krzyychu
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało?: 04.02.2021
Opis sytuacji: byłem sobie na arenie pvp i nagle zostałęm sprawdzany no to wbilem na ts i podlem anydeska i krzyychu mi wbił na txt i mi wykrył starego xreya z którego nie korzystałęm nawet i zapomniałem go usunąć  

Screen bana: image.thumb.png.09c812699fad8683f4a0206250d6dc67.png

jeszcze raz bardzo proszę o unbana albo o zachowanie działki chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xdaKarolson  chciałbym tylko poinformować Ciebie, że zmieniły się wzory na forum. Od teraz nie dodajesz tagów w nazwie, tj. np. "[Odwołanie] [Mc]", tylko tagi za pomocą opcji "Dodaj Tagi" pod nazwą wątku. Z racji iż jest to nowość, na razie nie wyciągamy żadnych konsekwencji w przypadku ich braku i dodałem je za Ciebie, ale pamiętaj o tym, że jest taka zmiana 😅.

Jeśli nie wiesz, jakie tagi musisz dodać, to w każdym dziale we wzorze znajdziesz informację na ten temat.

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...