Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

mati_ezz
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Dostałem bana za to że sprzedawałem skrzynki podpisane magiczna skrzynia. Podczas wymian jest to widoczne, że ktoś kupuje podpisaną skrzynkę więć dlaczego mam bana skoro wymiane trzeba zaakceptować przez obu graczy?

Pozdrowionka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem wiele zgłoszeń za twoje oszustwa i wiem że nie był to jednorazowy występek, takie działania są zabronione. Dodatkowo sam przyznałeś się do popełnienia zakazanego czynu. Do odrzucenia.

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, jest na to punkt i jest to banowane.
"Oszustwo podczas handlu", sam chciałem Ci zaufać i się na tym przejechałem, ale 10k to w sumie grosze.
Dodatkowo najwyraźniej nie potrafisz czytać regulaminu, nie dodałeś nawet wzoru.
Ciesz się, że dostałeś tylko 1 dzień zamiast 4, bo na pewno jest więcej osób niż ja i Bartek.
Chociaż z drugiej strony jeśli lubisz sprzedawać swój honor za 10k to pozdrawiam. 

  • Superka 1
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Like 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...