Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KutaHontas


KutaHontas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór! 

Dlaczego zostałem olany przez admina? 

Napisałem skargę na Giecio, który mi dał bana za mój nick, który nie jest wulgarny? 

Wszyscy tak samo twierdzą, co to za administracja która mnie zbywa i odczucila moją prośbę? Admin odrzucił prośbę o ub? 

Co to ma być, moi znajomi wydają hajs na Twój serwer a ja dostaje bana za nick xdd, i teraz i moi znajomi stracili pieniądze na Twój serwer tak jak ja czas który na niego poświęciłem 

3dni graliśmy i dostałem nagle dzisiaj bana za wulgarny nick. 

Wszyscy pod moim postem to samo twierdzą że powinienem dostać ub i są po mojej stronie mogę ss wstawić. 

Na prawcie ten błąd i mnie nie denerwujcie cały dzień czekam i dalej nie ma ub. 

Wystawie opinie na kanale u znajomego i spadnie wam ilość graczy, bo dużo osób przez mojego znajomego i jego kanał tam zaczęła grać, skończy się zarabianie pieniędzy na nich, a ja nie będę się prosić o ub. 

Czekam do 4 lutego do godziny 12

W innym przypadku będę codziennie ze znajomymi robić tutaj konta i wstawiać negatywne opinie, tak samo filmiki na yt wstawiać a w ostateczności zapłace komuś gruby hajs żeby wam ten serwer zniszczył i będziecie na nowo stawiać 

Siemano 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gówno mnie to interesuje, bo to jest k***a żałosne żebym się kurwa prosił o ub za nie wulgarny nick

Ludzie piszą z prośbą i ub gdzie cheatowali, a ja tylko z głupia prośba o ub za niesłuszny ban przez jakiegoś imbecyla który nie powinien móc banowac ludzi. 

Wysrane mam w to czy dostanę tego ub za moje słowa. 

Każdemu puściły by nerwy gdyby dostał bana za gówno i administracja go zlewała. 

Zaplace ludziom i r******e ten serwer, bo stać mnie na to. 

Nie pozdrawiam, elo

Otrzymałeś 10% za używanie wulgaryzmów.

Otrzymałeś 20% za obrazę/zniewagę Gracza.
 

Edytowane przez mordensoldier124
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...