Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

castini
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

 

Temat i tagi dodane przez Administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: castini
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: 5godz
Kiedy to się stało?: 03.02.2021
Opis sytuacji: Witam mam nagrane wszystkie rozmowy z moich wymian gdzie pisałem ,że sprzedaje przyciski , a nie klucze do magicznej skrzynki, lub napis ''Klucz Magicznej Skrzynki'' więc za co dostałem bana skoro uświadamiałem ludzi ,że to nie klucz?
Screen bana: ...

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[15:19:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] castini: sprzedam przycisk za 8k

[15:35:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] castini: ejjj co to magiczny klucz [cenne] sprzedam!!

[15:40:34] [Render thread/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] XXX: castini skamuje ;c

[15:45:39] [Render thread/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] castini: witam sprzedaje przyciski o nazwie Magiczny Klucz [CENNE] i uswiadamiam to ludzią mam to wszystko nagrane , a ci mnie wyzywają czy moge ich zglosic za wyzwiska?

Napisałam Ci wyrażnie na pomocy, żebyś nie sprzedawał tak nazwanych przycisków, a po tym dostałam skargę od garcza na Ciebie, że sprzedajesz oszukane klucze do magicznej skrzynki. Ban nadany jak najbardziej prawidłowo.

 

  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[15:45:41] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Administracja została poinformowana o tym, że potrzebujesz pomocy. Czekaj na odpowiedź.
[15:45:41] [Render thread/INFO]: [CHAT] "witam sprzedaje przyciski o nazwie Magiczny Klucz [CENNE] i uswiadamiam to ludzią mam to wszystko nagrane , a ci mnie wyzywają czy moge ich zglosic za wyzwiska?"

Po tej akcji juz nie tradeowałem z nikim wysłałem Ci log w wiadomości 😉

----

[15:41:54] [Render thread/INFO]: [CHAT] [szebit -> ja] to jest klucz, tak?

[15:41:56] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lotto: aktualnie 31 osób, nagroda: 232,500$ /lotto losuj

[15:42:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kaczki123: pls /noc

[15:42:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Licytacje][Wzór sztandaru kwiatek x1] Wygrał: Dawid793 Cena: 1,100$

[15:42:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Vip] Cichusek: dzięki Kuba123K

[15:42:07] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Gawiq: @_tom_boy_ oprowadzisz mnie?

[15:42:07] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> szebit] nie to jest ''Magiczny Klucz [CENNE]'' taka nazwa

[15:42:08] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] olo2115: Gdzie kuba?

 

 

15:41:54 = 15:42:07.

Dałem jasno znać ,że to nie klucz 🙂

----

Nie wiem co ciężkiego w zinterpretowaniu to jest klucz , odpowiedziałem nie XD więc pozdrawiam ogólnie za tego bana skoro po ostrzezeniu od Admina juz nie tradeowałem tak i zapytałem o to po tych trade'ach 🙂

 

Połączono posty//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jakbym dostała wiadomość chcesz guzik z napisami "magiczny klucz [CENNE]" to miałabym wątpliwość czy to tylko nazwany, randomowy guzik czy też prawdziwy klucz, trochę zwodzi to graczy, albo ja jestem głupia (raczej to pierwsze) 

Ban Nadany słusznie 

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha spoko to jak w przyszłości będziesz podpisywać umowę kredytu to 200tyś zł nie zrobi dla ciebie różnicy przy 2 tyś? XD 

Trzeba dokładnie czytać co się kupuje lub wymienia przenosi się to także na życie prywatne.

 

Mi tylko chodzi o to ,że bana dostałem po tym jak dostałem ostrzeżenie , a nawet juz nic potem nie wymieniałem , nie wiem czy tak ciężko czytać ze zrozumieniem w odniesienu do kontekstu wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Mnie ciekawi w ogóle w jakim celu sprzedawać przyciski podpisane jako "magiczny klucz [CENNE]"? xD. To jest chyba wiadome, że sprzedając coś takiego jesteś narażony na niemiłe sytuacje (takie jak np. ta). Inaczej jakby gracz, który źle zrozumiał cel wymiany chciał odzyskać pieniądze, a Tobie oddać guzik - wtedy byś go raczej zrozumiał i oddał pieniądze, ale skoro "gracze Cię wyzywali", to jak widać było to oszustwo, którego jak najbardziej byłeś świadomy. Nawet pokazałeś nam swoje logi, w których wyraźnie widać, że nie wytłumaczyłeś dokładnie graczowi co to jest za przedmiot, a właśnie za takie błędy się płaci. Blokada jak najbardziej wydana prawidłowo i najlepiej nie sprzedawaj już takich przycisków. Odwołanie odrzucam.

 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...