Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bagins13

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: bagins13

przez: Giecio

powód: fly hack

Długość: na 10dni

kiedy to się stało: około godziny 11:30

Opis sytuacji: Na działce gracza AdamJokerek trzymając w ręce rusztowania klikałem prawy przycisk myszy przez co mogłem skakać po nich. Po jakimś czasie postawiło się kilka rusztowań które nie znikły od razu po postawieniu. Mogłem przez to po nich skakać i chodzić przez co wyglądało to jakbym latał. Stawione rusztowania nie były widoczne dla innych graczy ale dla mnie tak. Niestety nie mam zrobionych screen shotów ale po odbanowaniu mógłbym je zrobić. Nie wiem czy taka sytuacja stała się przez mój słaby internet czy po prostu przez błąd na serwerze. Jeśli przez drógą opcje możecie wejść na kogoś działke i zobaczyć czy nie kłamie.

Sreenshot bana:

Zrzut ekranu (8).png

Edytowane przez bagins13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na screenie masz wpisaną nazwę cheata a nie masz "brak współpracy" bądź coś innego więc według mnie administrator znalazł u ciebie cheat bądź się przyznałeś. A tak z innej beczki dlaczego tego nie wytłumaczyłeś adminowi tylko tutaj piszesz odwołanie? 

 

 

Edytowane przez sparkyy

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sparkyy napisał:

Jak widzę na screenie masz wpisaną nazwę cheata a nie masz "brak współpracy" bądź coś innego więc według mnie administrator znalazł u ciebie cheat bądź się przyznałeś. A tak z innej beczki dlaczego tego nie wytłumaczyłeś adminowi tylko tutaj piszesz odwołanie? 

 

Do odrzucenia. 

 

chodziłem po rusztowaniach, pewnie jakiś gracz to zgłosił i dostałem bana, z tego co pamiętam nie pytali mnie o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na moje rozumowanie admin zbanowal cie bez kontaktu z tobą. W takim razie powinno być "brak współpracy" a nie "flyhack". Nie zostałeś przeniesiony do sprawdzarki także Ban Wydany bezpodstawnie. Tak to wszystko rozumiem. 

 

Sorry @Giecio ale gracz nie został sprawdzany w sprawdzarce i nie została przeprowadzona z nim rozmowa wyjaśniająca a nawet o ile dobrze rozumiem nie została podjęta żadna próba porozumienia się z graczem tak jak to robi agatkahihi czy xKitka także według mnie Ban za cheaty(flyhack) nie powinien mieć miejsca. 

A on nie musiał trzymać rusztowań żeby po nich chodzić. A o ile się nie mylę to prędkość wchodzenia po rusztowaniach jest szybsza lub równa wznoszeniu się na fly. 

 

Także jestem za odbanowaniem bądź sprawdzeniem. 

Edytowane przez sparkyy

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem stawiło mi się pare rusztowań które się nie usunęły i po

prostu po nich skakałem

 

gdybym miał możliwość latania wszędzie latałbym wszędzie a nie tylko po określonym miejscu (w którym stoją niewidzialne rusztowania)

 

Łączę posty //Giecio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że jeśli mnie obserwowałeś to dało się zauważyć jak lądowałem na niewidzialnych blokach i jka z nich skakałem

 

były one dla mnie widzialne tylko inni ich nie widzieli bo się zbugowało

 

mógłbym to udowodnić robiąc screenshota ale musiałbym dostać unbana

tylko musiałbym troche popróbować bo nie za pierwszym razem się to tak dzieje a po relogu się usuwają

 

bo nie mam pomysłu jak inaczej mam to udowodnić

 

Łączę posty //Giecio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Giecio napisał:

Nie ma takiego czegoś jak "niewidzialne rusztowania". Podleciałeś do góry, i to o wiele szybciej, niż wchodzi się po rusztowaniu.

ja nie leciałem tylko skakałem po rusztowaniach

 

i jeszcze chce dodać, że gdybym miał fly hacka to bym się tym nie chwalił pokazując innym graczom

pokazywałem to bo myślałem, że postawione rusztowania przez błąd gry lub mój internet będą widoczne innym

 

Połączono posty//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...