Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

cmmnxz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... cmmnxz
Nick Administratora, który banował: ... papaniosQ
Długość bana: ... 5 dni
Kiedy to się stało?: ... 02.02.2021
Opis sytuacji: Witam, chciałbym się dowiedzieć za co ja tak na prawde dostałem bana nie wiem jaki ss ze komus groziłem? Niezła beczka z ciebie adminie papa coś tam, chciałbym dowód ''grózb realnych'' jedynie co to sprzedawalem przyciski nie pisząc ,że to magiczne klucze tylko ze sprzedam przyciski mod krzyychu mi potwierdził ,że jesli pisze ze to przyciski to nie jest to zaden scam więc czekam na odpowiedz 😉
Screen bana: ... 

 

 

Edytowane przez cmmnxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik patryk1974 przyznał mi się na chacie ze ma kolege admina i załatwi mi bana, jeśli to jest prawda i dostałem to bez powodu to jesteści żałośni i ten cały wasz serwer , to że syneczek nie umie czytać gdy pisalem ze sprzedam 2 PRZYCISKI to juz nie moja wina ze dal mi za nie 14k skoro pisalem ,że to przyciski a nie zadne klucze😁

 

Domagam się również przyznania pieniędzy za lotto jako wygrane kupiłem los za 5k , ponieważ 15min przed losowaniem dostałem bana, a wylosowaną liczbą był numer 8 , który dalem.

Połączono posty//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Blokadę dostałeś za groźby, nie oszustwo podczas handlu. Po zobaczeniu dowodów od osoby nadającej blokadę mogę stwierdzić, że została ona nadana poprawnie. Odwołanie odrzucam, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry

 

  • Wow 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...