Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SqerPL
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymujesz 20% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku oraz pisanie postów w złym dziale.

 

Wątek przeniesiony z Wnioski do Zarządu Serwera do Odwołania od Blokad; wzór i tytuł dodany przez Administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SqerPL
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Długość bana: 10d
Kiedy to się stało?: dzisiaj (30 stycznia) godz. 15:49
Opis sytuacji: administrator krzyychu przeniósł mnie do jakiegoś pomieszczenia czy coś gdy ja normalnie grałem napisał abym wszedł na ts3 a ja nie mam więc mówię nie żadnego macra ani nic  na dowód mogę odpalić live na twichu on powiedział że  wchodzę na ts3 albo ban na tam 1 tydzień . Powtórzyłem jeszcze raz wiadomość że nie mam ts3 ale za to mogę odpalić live na twich i pokazać że żadnego gówna nie mam  oraz mówiłem czy gdybym miał macro to miał prawie 400 śmierci no chyba nie. zostałem źle potraktowany przez admina krzyychu. Nie mam nic do dodania ponieważ jestem niewinny.
Screen bana: brak

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nieprawidłowy rozdział, tak, jak napisał kolega powyżej.

2. Jeżeli administrator prosił Cię o wejście na TeamSpeak3, a nie miałeś go zainstalowanego, to dlaczego tego nie zrobiłeś?

 

Jestem na NIE

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...