Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość zecio

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzisiejszego grania na czacie zauważyłem jak ktoś dostał mute na 12 godzin na JD po czym napisałem "To niezły mute na 12h za JD" przez co sam dostałem mute na 12 godzin za "niepoprawne użycie czatu" w taryfikatorze jest napisane że za niepoprawne użycie czatu jest max upomnienie do tego nie jedna osoba rzucała K*****I na czacie a rzadko się zdarzyło by dostała upomnienie.

Edytowane przez zecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Pisanie tego skrótu jest zabronione i karane wyciszeniem. Kara została nadana poprawnie i właściwie to możesz się cieszyć, bo inni dostali za to mute na 24h. Odwołanie odrzucam 

 

 

 

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...