Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Flisek_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mr_lisek

Nick administratora który banował: blurka_

Długość bana: 1 tydzień

Kiedy to się stało: 29.01.2020

Opis sytuacji: chowałem vilagerów i poszłem po itemy na działkę i jak wrzuciłem to dam były 3 osoby i mnie zaczęli klepać a ja zjadłem koksa i wypiłem siłę 2 i ich zabiłem a oni pomyśleli że ja mam cheaty i mnie zgłosili i Administrator blurka_ mnie sprawdzał i kazał zainstalować ts3 ale ja nie zdążyłem na czas pobrać i mnie zbanował za cheaty (brak współpracy). 

sceen bana:IMG_20210130_085847.thumb.jpg.b0f487342b1e2c448a810089e2a7b757.jpg

Edytowane przez Less_Than3
  • Wrr 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie współpracowałeś to masz bana, proste. Miałeś wystarczającą ilość czasu na to, aby zainstalować TS3, no ale ty wolałeś nie współpracować, mimo iż dziewczyna ładnie cię zapraszała na TS3. Jestem na nie.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie zdążyć pobrać przez 20 minut TeamSpeaka 3? Rozumiem możesz mieć słaby internet lecz wątpie w to bo nie dałbyś wtedy rady nas sklepać praktycznię nie możliwe. Również jestem na nie jak nie zdążyłeś mogłeś poprosić o jeszcze chwilkę swoją drogą ;).

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, 20min to dużo na pobranie ts3 a jeśli miałeś słabego neta to nie zabił byś trójki chłopów tylko byś miał lagi 🙂 Po prostu nie chcesz się przyznać że masz cheaty 🙂 dlatego nie pobierałeś ts3  

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...