Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

oleczek1337


oleczek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...oleczek1337
Nick Administratora, który banował: ...oldmancats
Długość bana: ...10 dni
Kiedy to się stało?: ...29.01.2021
Opis sytuacji: ja byłem z kolegą i on sie wkopał i kazał mi za nim iść a oldman uznała że to ja mam xraya a nie on. Więc wkopał si3 tam i za nim poszłem a tam był chłop na niewidce niewiedziałem kto trzymał w ręce kilof wiec go zabilen okazało się że to był zeltraz to tam go zabilem poszłem na p h i nagle dostałem bana poszłem na ts3 aby pogadać z oldmancats i powiedziala mi że widziała jak sie tam wkopuje wiec bardzo dziwnw prosze oldmancatd nie faworyzuj innych graczy oczywiscie to jest tylko do niej bo do innych adminow nic nie mam . Więc admini możecie mnie sprawdzać bo ja nie mam nic do ukrycia


Screen bana: ...

Edytowane przez oleczek1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci już powiedziałam, latałam obok zeltraza na gm 3 cały czas bo nie miałam co robić i obserwowałam co on robi. Po chwili zobaczyłam że się wkopujesz nad nim i pomieszczeniem które szykował na wieśniaki. Nie jest to nic nowego że latałam za nim na gm 3 ponieważ całkiem często latam za nim w taki sposób jak i za innymi graczami z którymi rozmawiam na ts3. Nie było nigdzie faworyzacji po prostu miałeś pecha że akurat przy nim byłam. 

  • Superka 2

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oldmancats napisał:

Jak ci już powiedziałam, latałam obok zeltraza na gm 3 cały czas bo nie miałam co robić i obserwowałam co on robi. Po chwili zobaczyłam że się wkopujesz nad nim i pomieszczeniem które szykował na wieśniaki. Nie jest to nic nowego że latałam za nim na gm 3 ponieważ całkiem często latam za nim w taki sposób jak i za innymi graczami z którymi rozmawiam na ts3. Nie było nigdzie faworyzacji po prostu miałeś pecha że akurat przy nim byłam. 

A masz jakies dowody że tam stałaś 

  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę mieć dowodów jak ci daje bana za x-raya, na co to ogólnie wyglądało ponieważ obok też był spawner. Z mojego punktu widzenia perfidnie się wkopałeś do pomieszczenia które było szykowane na villagery w miejscu na mapie całkowicie randomowym oraz daleko od wiosek.

  • Superka 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, oldmancats napisał:

Nie muszę mieć dowodów jak ci daje bana za x-raya, na co to ogólnie wyglądało ponieważ obok też był spawner. Z mojego punktu widzenia perfidnie się wkopałeś do pomieszczenia które było szykowane na villagery w miejscu na mapie całkowicie randomowym oraz daleko od wiosek

Ej a mojego kolegi to niewidzialas on byl przeciez razem ze mna to fajnie klamiesz

 

 

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to ty sam kłamiesz i to już od samego początku mówiąc że nie byłeś tam sam

21 godzin temu, oleczek1337 napisał:

Opis sytuacji: ja byłem z kolegą i on sie wkopał i kazał mi za nim iść a oldman uznała że to ja mam xraya a nie on. Więc wkopał si3 tam i za nim poszłem a tam był chłop na niewidce niewiedziałem kto trzymał w ręce kilof wiec go zabilen okazało się że to był zeltraz

no i skoro tam byłem i mnie zabiłeś to chyba wiem jak to wyglądało a było to tak że akurat byłem w trakcie wykopywania pomieszczenia dla wieśniaków na niewidce by ludzie przypadkiem będąc na powierzchni nie widzieli mojego nicku przez klocki patrząc w dół i po jakimś czacie się odwracam i widzę typa ubranego w /pvp czyli szmaciane ciuszki całego nagrzanego że se kogoś zabije ale zrobiłeś to w przejściu do innego pomieszczenia gdzie po moim odwróceniu się widziałbym bez przeszkód inne nicki które były za tobą a takich nie było i poza oldmancats najbliższą inną osobą był mój kolego około 200 kratek dalej w tunelu prowadzącym do tych pomieszczeń który był otwarty i nie było opcji by nie zauważyć do niego wejścia i jeśli mówisz że było was dwoje i on ci kazał iść na mnie to a wtedy sam powinien zostać z tyłu i się rozejrzeć albo stać na tyłach ale wtedy bez problemu oldman by go też zauważyła latając obok i gdy na początku gdy wkopywaliście pionowo w dół tunel do mojego pomieszczenia dla wieśniaków i ani ja i ona poza tobą nikogo innego tam nie widzieliśmy 

  • Superka 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, jeśli byście nie mieli Xray to normalny gracz by się nie wkopywał w ziemie w randomowym miejscu daleko od wiosek a Waszym przypadku wygląda to jakby byście mieli Xray wkopując się tam gdzie było robione miejsce na villagery i gdzie był Zeltraz

  • Superka 2

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...