Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Falonek78


bartgame4321
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Wzór został dodany przez moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bartgame4321
Nick osoby oskarżonej: Falonek78
Miejsce wydarzenia: Mc
Data i godzina wydarzenia: ...

Opis sytuacji: zostałem oscamowany przez gracza na około 20 djaksów      - szukałłem grzczy do kopania mojej działki, i w chwili mojej nie obecności on wyją wszystkie djaksy ze skrzynki.
Dowody: ...

 

 

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartgame4321 tu nie chodzi o przesyłanie dowodów jednej osobie na maila, muszą zobaczyć je wszyscy, o "losach" skargi decyduje administracja jak i po malutkiej części gracze. Pisząc masz na dole wstaw inne media, nie masz dowodów, nic nie poradzę.

 

PS. NIGDY nie spodziewaj się natychmiastowej odpowiedzi, bo to nie czat prywatny z aktywnym kolegą, tylko skarga to rozpatrzenia nawet w tydzień.

PSS. diaxów a nie djaksów, oczy idzie wydrapać 😕

 

Sireen 😘 

Aha zapomniałam:

Do Odrzucenia!

Edytowane przez _SireenWolf_
  • Superka 1
  • Haha 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _SireenWolf_ napisał:

ale nie umiem na tym programie wysyłąć rozumiesz?

 

Do Odrzucenia!

nie umiem tu zdjęć wysyłąć

nwm poprstu jak tu to wysłac

Połączono posty....//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartgame4321 jeżeli masz ss'y są dwie opcje

1. wciśnij na klawiaturze znaczek windowsa + r i w polu wpisz %appdata%, i następnie kliknij enter. później wejdź w folder .minecraft -> screenshots. wybierz ss'a i przeciągnij plik do pola tekstowego - wtedy dodasz ss do posta

2. otwórz eksplorator plików, wybierz zakładkę zdjęcia i wejdź w folder Zrzuty Ekranu. wybierz ss'a i przeciągnij plik do pola tekstowego - wtedy dodasz ss do posta

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to przestań pisać milion postów po sobie, to nie messenger. Możesz edytować poprzedni post, jeśli chcesz dodać coś nowego do dyskusji. Za ten spam otrzymasz ostrzeżenie na forum.

Wyjaśniłem Ci jak załączyć dowody na forum. Można powiedzieć, że robisz to tak samo jak na messengerze, to znaczy przerzucasz zdjęcie z folderu na komputerze do pola tekstowego, nic skomplikowanego.

  • Superka 2
  • Przytulas 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz jak załączyć dowody tutaj w tym wątku, to może prześlesz je komuś na /pomocy na serverze uprzednio wstawiając na jakiś hosting? Do działki graczy dodajemy na własną odpowiedzialność i jeżeli nie masz niezbitych dowodów, że to ta osoba ukradła, to ta skarga będzie odrzucona. A skoro zrobił on to w chwili twojej nieobecności, to zakładam, że nie masz wystarczających dowodów. Jestem na nie.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...