Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kolegass
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku oraz 20% za Obrazę Administracji.

 

Temat i wzór dodany przez Admina Forum.

 

PS: Nie ma banów za nic.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kolegass
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Długość bana: 12h
Kiedy to się stało?: dzisiaj
Opis sytuacji: dostałem bana ponieważ moderator krzyychu znieważa osoby chore najpierw dostałem mute na 12 godz od jakiegos na p nie wiem nie interesuje mnie to za napisanie jd-jest dobrze oczyścicie dis mój idol  sam powiedział ze można to pisać zobaczcie shota i  zapytałem się czy mogę dostać unmute odpowiedz to była nie po czym  na /pomoc  że niektórzy admini maja dodatkowe chromosomy i że wypadałoby zrobić czystkę nie jest to obraza tylko mój punkt widzenia podkreślam niektórzy po 2 nic w tym złego ze ktoś ma dodatkowe chromosomy w regulaminie nie ma na mnie punktu musielibyście dopisać po 3 nie fajnie jest znieważać osoby z choroba nie pozdrawiamy/koledzy z Mokotowa.
Screen bana: ...

Edytowane przez Giecio
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Zero składu, ciężko stwierdzić co się stało zrozumiałam tylko, że dostałeś muta, nic więcej. Bardzo ciężko się to czyta, a przeczytałam to bite 5 razy. 

*Czytam znowu*

Dobrnęłam do czegoś! JD w którymkolwiek znaczeniu nadal jest zakazane. Jakkolwiek byś to tłumaczył.

Obraziłeś administracje, wiesz, czasami lepiej trzymać język za zębami, bo możesz kogoś urazić, tak, jak to zrobiłeś.

Ban nadany słusznie, myślę, ze jest to jakaś nauczka.

I 12h lepsze niż tyg. lub więcej.

Do Odrzucenia

 

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...