Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

andzis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: andzis
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: Na edycję
Kiedy to się stało?: 23.01.2021 po północy
Opis sytuacji: Grałem na serwerze i zacząłem pisać głupoty na chacie, napisałem do gracza Dorianoo czy da w mordę swojej siostrze, pisałem to na żarty i w sposób żartobliwy nic na serio, dlatego też chciałbym z całego serca przeprosić osobę która się poczuła urażona jaką jest jipsyy, sytuacja więcej się nie powtórzy a ja za swoje winy przepraszam, zrozumiałem już swój błąd, że nawet na żarty takich głupot się nie pisze. Gram na tym serwerze parę lat, i szkoda było by gdybym przez swoją głupotę, przestał grać. Czy kara mogłaby być skrócona, lub zdjęta? Bardzo bym prosił i jeszcze raz bardzo przepraszam. 
Screen bana: https://imgur.com/a/OvplAQE

Edytowane przez mordensoldier124
  • Haha 2

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ToJaInternet napisał:

Do odrzucenia 

Napisałeś to celowo 

Nie jedno krotnie wyzywałeś oraz prowokowałeś innych na chacie

Pozdrawiam Internet

Przepraszam, ale nie zrobiłem tego celowo. Co ma obrażanie innych graczy na chacie do gróźb które napisałem w żartobliwy sposób ? Za wyzywanie już zostałem ukarany i bardzo tego żałuję.
Dobrze, po prostu rozumiem, jesteś za odrzuceniem tylko z tego powodu, bo ja byłem w twoich odwołaniach od blokady za odrzuceniem, a teraz mi się odwdzięczasz.

Edytowane przez andzis
  • Haha 2

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za unbanem. Grając na serwerach minecraft powinno się zachować  dystans do drugiej osoby. Gracz ten gra od kilku lat, gdy na serwerze grało po 60 osób dziennie. Ma duży staż na serwerze i bardzo lubi ten serwer.

  • Superka 1
  • Dislike 6
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem, takie zarty sa nie na miejscu, a na dodatek czesto wyzywasz tez  innych graczy na czacie i piszesz niemile rzeczy.

  • Superka 1
  • Thinking 1

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, W00NGGI napisał:

Za odrzuceniem, takie zarty sa nie na miejscu, a na dodatek czesto wyzywasz tez  innych graczy na czacie i piszesz niemile rzeczy.

Groźba, to jest to samo co wyzwisko? Powód masz w odwołaniu, a wyzwisko i pisanie nie miłych rzeczy to co innego niż groźba. Jeśli cię obraziłem na chacie to przepraszam, ale skoro to, że zdarzyło mi się ciebie obrazić to jest powód dla którego napiszesz, że jesteś '' za odrzuceniem '' to brzmi to śmiesznie.

  • Haha 1

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzis coś mi się nie chce wierzyć że za taką głupotę dostałeś taką karę i to jeszcze na całą edycję. Mam wrażenie że jest tutaj drugie dno. Także z decyzją wstrzymam się dopóki nie wypowie się jipsyy. 

  • Dislike 1
  • Thinking 1

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem. Chciałam przemilczeć ten temat ale jednak nie zrobie tego. Jipsyy nie raz upominała wczoraj ciebie oraz twojego kolegę Szumbrumka abyście przestali pisać swój jakże słynny tekst "Anime to gówno" jako iż było to prawie jak spam na chacie. Jednak wy ciągle w nieskończoność pisaliście o tym samym. W dodatku nie raz w moich bynajmniej odczuciach próbujecie obydwoje prowokować graczy lub też administracje swoimi zaczepkami. Pisanie do brata Jipsyy tekstu "Daj jej w morde a dam ci 2kk" jest tym bardziej nie na miejscu. Jeżeli to miałbyć rzekomy żart to był on bardzo nie na miejscu. Jestem za odrzuceniem.

Edytowane przez __Chanhee__
  • Superka 3

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, __Chanhee__ napisał:

To może i ja się wypowiem. Chciałam przemilczeć ten temat ale jednak nie zrobie tego. Jipsyy nie raz upominała wczoraj ciebie oraz twojego kolegę Szumbrumka abyście przestali pisać swój jakże słynny tekst "Anime to gówno" jako iż było to prawie jak spam na chacie. Jednak wy ciągle w nieskończoność pisaliście o tym samym. W dodatku nie raz w moich bynajmniej odczuciach próbujecie obydwoje prowokować graczy lub też administracje swoimi zaczepkami. Pisanie do brata Jipsyy tekstu "Daj jej w morde a dam ci 2kk" jest tym bardziej nie na miejscu. Jeżeli to miałbyć rzekomy żart to był on bardzo nie na miejscu. Jestem na odrzuceniem.

Ale Ja zostałem ukarany za groźbę którą nie pisałem na serio i w żartobliwy sposób i nie chciałem nikogo urazić. Czemu piszesz tu o jakichś słynnych tekstach? Odwołuje się od groźby, a ty jesteś kolejną osobą która pisze o wyzwiskach czy o słynnym tekstu który pisałem wraz z kolegą i jipsyy nie raz upominała mnie i kolegę za to? Nie mieszaj jednego z drugim, skoro jest to temat odwołania od jednej rzeczy, to od jednej się odwołuje bo za druga nie dostałem kary lub być może na nią nie zasługiwałem.

  • Haha 2

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sparkyy napisał:

Andzis coś mi się nie chce wierzyć że za taką głupotę dostałeś taką karę i to jeszcze na całą edycję. Mam wrażenie że jest tutaj drugie dno. Także z decyzją wstrzymam się dopóki nie wypowie się jipsyy. 

Czy chcesz, czy nie, ale uwierz bo zostałem za to ukarany. I nie, nie ma tutaj drugiego dna, a jeśli groźba i wyzwisko, czy też '' anime to gówno '' to jest to samo to bardzo przepraszam.

  • Haha 2

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andzis napisał:

Ale Ja zostałem ukarany za groźbę którą nie pisałem na serio i w żartobliwy sposób i nie chciałem nikogo urazić. Czemu piszesz tu o jakichś słynnych tekstach? Odwołuje się od groźby, a ty jesteś kolejną osobą która pisze o wyzwiskach czy o słynnym tekstu który pisałem wraz z kolegą i jipsyy nie raz upominała mnie i kolegę za to? Nie mieszaj jednego z drugim, skoro jest to temat odwołania od jednej rzeczy, to od jednej się odwołuje bo za druga nie dostałem kary lub być może na nią nie zasługiwałem.

Ale samo prowokowanie administracji i pisanie takich tesktów nie jest na miejscu a cały ten "żart" miał miejsce po twoich zaczepkach i po tym jak jipsyy upominała was abyście przestali spamić na czacie. 

  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ToJaInternet napisał:

Na początku piszesz a potem przepraszam pomyśl następnym razem trochę wiem że dla ciebie może to być ciężkie ale spróbuj.

I sam pod każdego postem kogo nie lubisz piszesz za odrzuceniem więc jest to naprawdę śmieszne.

 

Jestem uczciwy, nie piszę pod kimś złych rzeczy z tego powodu, że go nie lubię czy go zwyzywałem, tylko czytam co się stało w danej sytuacji i do tego się odwołuję.

  • Haha 3

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Kto piszę takie rzeczy na serwerze minecraft wy serio nie macie co robić? Po co to pisałeś, wiedziałeś, że skończy się to banicją tylko zapewne nie spodziewałeś się, że banicją na całą edycje.

Za swoje zachowanie trzeba ponosić konsekwencje, wali ci się ziemia pod nogami to teraz każdego przepraszasz i udajesz miłego a tak serio to każdego prowokujesz i obrażasz. Takie teksty nie powinny paść od człowieka bo to jest niemiłe i chamskie. Popracuj nad kulturą osobistą jak i swoim zachowaniem dopiero potem odwołuj się od kary bo twoje zachowanie było karygodne. 

 

Jestem za odrzuceniem odwołania bo są pewne granice których nie powinno się przekraczać.

  • Superka 5
  • Wrr 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, oskar napisał:

Kto piszę takie rzeczy na serwerze minecraft wy serio nie macie co robić? Po co to pisałeś, wiedziałeś, że skończy się to banicją tylko zapewne nie spodziewałeś się, że banicją na całą edycje.

Za swoje zachowanie trzeba ponosić konsekwencje, wali ci się ziemia pod nogami to teraz każdego przepraszasz i udajesz miłego a tak serio to każdego prowokujesz i obrażasz. Takie teksty nie powinny paść od człowieka bo to jest niemiłe i chamskie. Popracuj nad kulturą osobistą jak i swoim zachowaniem dopiero potem odwołuj się od kary bo twoje zachowanie było karygodne. 

 

Jestem za odrzuceniem odwołania bo są pewne granice których nie powinno się przekraczać.

I przez takie głupstwo nie zagram sobie na tej edycji? Jeśli administracja decyduje za odrzuceniem czy też zdjęciem lub skróceniem kary bezpośrednio przez to czy gracze są za czy też na nie, to śmieszne, bo wypowiadają się tu same osoby które mnie nie lubią. Moim zdaniem niech zadecyduje sama jipsyy czy da mi drugą szansę, czy też nie.

Edytowane przez andzis
  • Haha 2

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andzis napisał:

Groźba, to jest to samo co wyzwisko? Powód masz w odwołaniu, a wyzwisko i pisanie nie miłych rzeczy to co innego niż groźba. Jeśli cię obraziłem na chacie to przepraszam, ale skoro to, że zdarzyło mi się ciebie obrazić to jest powód dla którego napiszesz, że jesteś '' za odrzuceniem '' to brzmi to śmiesznie.

jak widzisz twoj "zart" zostal odebrany jako grozba. zgadzam sie z oskarem, pewnych granic nie powinno sie przekraczac. odwolujemy sie tez do wyzwisk na czacie, bo widac, ze twoj "zart" nie byl jednorazowym wybrykiem i ze notorycznie zachowujesz sie niewlasciwie w stosunku do administracji i innych graczy. 

  • Superka 2

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(NIE) Cześć.

OJ andzis przegiąłeś sobie już, jipsy nie raz mówiła przestań, a ty dalej swoje. Mówisz, że to na żarty? Obraza każdego i grożenie jipsy. Zobacz, co sam zrobiłeś na działce, to też żarty?

https://imgur.com/a/Cofu2eX

 

A tutaj jeszcze zobacz co pisałeś na global chat, 

[23:38:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] andzis: Sram na anime rzadkim guwnem
[23:43:56] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] andzis: Dorianoo on na ciebie też stolca robi
[23:47:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] andzis: __Chanhee__ wiesz ze anime to guwno?
[23:48:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] andzis: patryczek04 ty coś z głowa masz skoro macra nie umiesz usunąć XD !
[23:48:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] andzis został wyciszony na 3 godziny przez papaniosQ za Obraza Gracza [na wniosek]
[23:53:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] Twoja prośba o teleportacje została wyslana do andzis.
[23:53:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] andzis zaakceptowal twoją prośbę o teleportacje.
[23:53:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] Teleportowanie do andzis.
[23:48:07] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] andzis: Patryczek04 hahaha do bana dzieciaku niedorobiony ahaahaha

 

Jestem za odrzuceniem odwołania.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że nie mogłam wcześniej dołączyć ss'y to dorzuce teraz też od siebie logi z dnia wczorajszego. Sądzę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca.

1967970309_22STYCZNIA2021.thumb.png.1247ef4c5e81600bc2c1c1f4a1b2d7f5.png576182670_22STYCZNIA2021part2.thumb.png.a497b2e65eec4df9738f9c2112703c59.png1970643876_22STYCZNIA2021part3.thumb.png.3f87a4a6b8ef63f0b315c3dcaef2565e.png1679852329_22STYCZNIA2021part4.thumb.png.04c37f3f069a6a8a38af2e7300da65d9.png89442180_22STYCZNIA2021part5.thumb.png.bf2072205646d2ede82945d38451cb72.png

  • Superka 2
  • Like 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie wiem czy było to w sposób żartobliwy, ale ja na pewno tak tego nie odebrałam. Wczoraj na chacie globalnym cały czas pisałeś jedną wiadomość, a jak zwracałam Ci uwagę, to odpowiadałeś w sposób dość niemiły, ale cała sytuacja, za którą otrzymałeś bana permanentnego rozpoczęła się od tego, jak napisałeś do mojego brata w wiadomości prywatnej na serwerze.

 

 141692435_2072202053087555_8629732099031353809_n.png 

 

O wydanie blokady zapytałam również wyższej rangi i dostałam na to pozwolenie. Za błędy się płaci, więc odwołanie zostaje odrzucone. Myślę, że zapamiętasz całą sytuację i w przyszłości nie pojawi się już tego typu zdarzenie. 

  • Superka 1
  • Wow 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...