Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kier_Kardashian


brn1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kier_Kardashian

Nick Administratora, który banował: Giecio

Długość bana: Permamentny

Kiedy to się stało?: 21.01.2021

Opis sytuacji: Wstałem dziś rano i włączyłem komputer aby pograć w realcrafta, ale gdy go włączyłem okazało się że mam bana za MK+5. Oczywiście się przeraziłem, bo nigdy nie zakładałem mk, a tym bardziej nie byłem mk. Chce szybko wyjaśnić sprawę bo mam zamiar sobie pograć 23 i 24 stycznia. Sądze że Giecio mnie z kimś pomylił, bo dobrze wie, że nie jestem mk, a cała sytuacja jest śmieszna. Giecio zaakceptował współdzielenie Kier_Kardashiana, brn1337 i hejmordo123, i nie wiem skąd mu się wzieło nagle 5 multikont. Ponadto gdyby nawet tak było i bym założył te mk to mam najwięcej przegranych godzin i w ogóle nie powinienem zostać zbanowany. Gdy pytałem brata czy wie co się stało powiedział, że nie wie. Razem z brn1337 mam Svipa, a hejmordo123 już nie gra po tym jak został zbanowany, więc zostało nas tylko dwóch (i zostało to zaakceptowane przez Giecia). Nie mam zamiaru siedzieć na banie i licze, że sytuacja się szybko wyjaśni, bo nic o tym nie wiedziałem, a razem z bratem miałbym trochę do stracenia robiąc takie głupoty. Giecio już nie raz banował przez pomyłkę, więc mam nadzieje, że ta sytuacja również jest pomyłką, a jeżeli nie to liczę na to, że ktoś mi to wyjaśni.

Screen bana:

image.png.1076259a26dc4a3e673e149074bb9a9d.png

Edytowane przez mordensoldier124
poprawa tekstu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 100% pewny, że ban na IP został poprawnie nałożony. Na tym IP, z którego obecnie piszesz wątek, znalazłem aż 8 stworzonych multikont, na twoim poprzednim adresie

poza zgłaszanymi kontami jest jeszcze Esiula i Misuki, a noobek to nick niepowiązany, bo IP registerki jest kompletnie inne. Twoje współdzielenie również zostało odrzucone ze względu na ten fakt.

 

kier.png

 

Do odrzucenia.

Edytowane przez Giecio
  • Superka 2

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...