Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

theWaltPL


theWaltPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: theWaltPL
Nick Administratora, który banował: Giecio
Długość bana: 12h
Kiedy to się stało?: Dziś 16/17
Opis sytuacji: Obraziłem administracje, przez przypadek ponieważ na poprzednim serwerze wyzywałem adminów, którzy byli nie fair w stosunku do graczy i miałem wiadomość o treści "admin to kórwa" w ostatnich wiadomościach. Chciałem strzałką wrócić do komendy pt. "/p dom" by wrócić na działkę. Niestety poprzez pomyłkę i nie sprawdzenie wiadomości, którą wysyłałem, napisałem bluźnierstwa na czacie. Bardzo przepraszam i proszę o unban
Screen bana: 

D1cehcQ.png

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z serwera usuwa się lista ostatnio wpisanych wiadomości (strzałka w górę), więc nie ma możliwości, żeby doszło do takiej pomyłki. Otrzymałeś najniższą przewidzianą w taryfikatorze karę, która została nadana jak najbardziej słusznie, dlatego jestem przeciw jej zdejmowaniu.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 2

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. 
Również po strzałkach robiłem głupoty, lotto licytowałem marchewkę za 50k, przelałem 100k dla gracza po raz drugi, i obraziłem gracza jeszcze raz. Następnym razem uważaj i wolniej pisz.

instagram: <CENZURA>
gang1.png.b08bc394594489c3becac609a5534133.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...