Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BOSSBartazal


BOSSBartazal
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Wzór dodany przez moderatora//mrdn.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: BOSSBartazal
Nick Administratora, który banował: blurka_
Długość bana: 7d
Kiedy to się stało?: 21.01 10:45
Opis sytuacji: Dzień dobry
Dostałem bana za niby cheatowanie na serwerze chociaż ich nie mam. Czy mógłbym się dowiedzieć jak niby wykryto u mnie to że niby cheatowałem? I może jakoś rozwiązać sprawę?
Screen bana: nie zamieszczono ss, powód bana: Cheaty [LogOut]

 

 

 

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem po co jest odwołanie. Byłeś sprawdzany, wylogowałeś się i dostałeś bana, nie mam co więcej dodać. Jeżeli Twój logout nie był spowodowany utratą połączenia to blokada jest jak najbardziej słuszna, pozdrawiam.

  • Superka 3
  • Wrr 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś żadnego powodu czemu zrobiłeś logout. Jeśli było ono bez powodu tak jak wyżej napisane to wełdug mnie rónież ban jest słuszny. Jestem za odrzuceniem chyba, że wyjaśnisz bardziej całą sprawę.

Modczepki i spółka 💜

 

Ekipa.png.3ae9e0ea5b7465163e0bf8b314267714.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylogowałem się ponieważ, wydawało mi sięże blurka kazał/a się wylogować.  A screena to jakiego mam niby przesłać? I gdzie jest wzór na odwołanie w takim razie?

 

Nie jestem ogarnięty w miencraft więc jeszcze jedno pytanie. Ja byłem tak o sprawdzany czy był jakiś powód?

 

Połączono posty//mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Podczas sprawdzania Administrator zawsze powiadamia, że logout = ban. Jeśli chodzi o screena, to chodzi po prostu o ss blokady. Jak spróbujesz wejść na serwer, to wyskoczy powiadomienie, że jesteś zablokowany i właśnie to zdjęcie musisz dodać w swoim odwołaniu. 

 

https://forum.realcraft.pl/topic/1685-wz%C3%B3r-odwo%C5%82ania-od-blokady/

 

Tutaj masz wzór, który za każdym razem musisz zastosować.

 

 

Powodem sprawdzania jest podejrzenie o posiadanie niedozwolonych modyfikacji/cheatów. Najczęściej osoby są sprawdzane po zgłoszeniu przez innego gracza/obserwacji przez Administratora. 

 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Następnym razem już będziesz pamiętał, żeby słuchać poleceń Administratora i przede wszystkim się nie wylogowywać. Odwołanie muszę odrzucić, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!! 😄

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...