Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HevyPvp_To_Krol


TwojMisiu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: HevyPvP_To_Krol
Nick Administratora, który banował: Papaniosq
Długość bana:7 dni
Kiedy to się stało?: jakies 10h temu
Opis sytuacji: Jest około godziny 7.30 rano chce sobie pograć na serwerze wchodzę na serwer i widzę to co macie na ss i sie zastanawiam o co chodzi jak ja miałem muta za takie słowo na 12h i miałem muta o 24 w nocy a skończyłem grać o 17 chciałbym to wyjaśnić i dostać unbana. Dziękuje z góry.
Screen bana:

 image.thumb.png.179b9220816c1d071756351c58a69711.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ToJaInternet napisał:

Jak ze własnego przypadku wiem z ts'a lubisz sobie pogrozić dosami i ogólnie w realu 

Więc pewnie w tym przypadku było tak samo 

Do odrzucenia

ale jakbym grozil na ts to bym bana na ts dostal a jak mialem komus grozic jak mialem muta za takie jedno slowo ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ToJaInternet napisał:

I dostałeś ale z tego co widzę to nic nie pomogło według mnie niedługo pewnie dostaniesz perma 😄  

 

ciekawe dostane za to ze nic nie zrobilem ?! i ty jestes za odrzuceniem bo mnie nie lubisz wiec nie udzielaj sie 

Edytowane przez TwojMisiu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TwojMisiu napisał:

wiec nie udzielaj sie 

każdy ma prawo wypowiadać się w odwołaniach, więc takie teksty to se wsadź wiesz gdzie

ja jestem za odrzuceniem, ponieważ wielokrotnie dochodziły do mnie sygnały, że grozisz graczom i na ts'ie, i na serwerze

@edit: polecam trochę popracować nad ortografią i składnią, bo to nie wygląda dobrze

Edytowane przez Klusek
  • Superka 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że miałeś wtedy mute raczej nic nie zmienia. Bana zawsze można dostać po czasie (np. w przypadku zgłoszenia któregoś z graczy, które albo nie jest rozwiązywane od razu, albo wymaga to nieco więcej czasu). Myślę, że w tym przypadku najlepiej jest zgłosić się do papaniosa, bo to on Cię banował.

//edit 

Cytat

Teraz mówisz ze dochodzą do ciebie słuchy okej ale  na tej edycji nikomu nie groziłem więc, a Internet pod każda moją wypowiedzią jest na nie bo mnie nie lubi więc no a po za tym jak mam dostać bana za coś czego nie zrobiłem teraz to ja nie wierze w serwer.

Nigdzie nie powiedziałam, że dochodzą do mnie 'słuchy'. Jeżeli rzeczywiście nic nie zrobiłeś to na pewno sprawa zostanie rozwiązana. Co do Interneta, ma on pełne prawo do wypowiadania się pod Twoimi wątkami i nic z tym nie zrobisz, możesz jedynie to ignorować.

Edytowane przez blurka_
  • Superka 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blurka_ napisał:

To, że miałeś wtedy mute raczej nic nie zmienia. Bana zawsze można dostać po czasie (np. w przypadku zgłoszenia któregoś z graczy, które albo nie jest rozwiązywane od razu, albo wymaga to nieco więcej czasu). Myślę, że w tym przypadku najlepiej jest zgłosić się do papaniosa, bo to on Cię banował

Wiem własnie czekam na niego bo ja nie znam powodu dokladnego bo mi sie wydaje ze nie grozilem nikomu ale okej poczekam sobie 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blurka_ napisał:

To, że miałeś wtedy mute raczej nic nie zmienia. Bana zawsze można dostać po czasie (np. w przypadku zgłoszenia któregoś z graczy, które albo nie jest rozwiązywane od razu, albo wymaga to nieco więcej czasu). Myślę, że w tym przypadku najlepiej jest zgłosić się do papaniosa, bo to on Cię banował

Teraz mówisz ze dochodzą do ciebie słuchy okej ale  na tej edycji nikomu nie groziłem więc, a Internet pod każda moją wypowiedzią jest na nie bo mnie nie lubi więc no a po za tym jak mam dostać bana za coś czego nie zrobiłem teraz to ja nie wierze w serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TwojMisiu napisał:

Teraz mówisz ze dochodzą do ciebie słuchy okej ale  na tej edycji nikomu nie groziłem więc, a Internet pod każda moją wypowiedzią jest na nie bo mnie nie lubi więc no a po za tym jak mam dostać bana za coś czego nie zrobiłem teraz to ja nie wierze w serwer.

to, że coś robiłeś wcześniej nie znaczy, iż ujdzie ci to na sucho, ponieważ za takie rzeczy po prostu należy się kara i ty się temu nie sprzeciwisz. jeżeli chodzi o Internecika to ma on prawo wypowiadać się na forum (czego mu nie zabronisz ofc), a zasłanianie się nim, bo "on jest przeciwko mnie cały czas" jest nie na miejscu i nic nie ma do rzeczy w odwołaniu. nadal jestem za odrzuceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Klusek napisał:

to, że coś robiłeś wcześniej nie znaczy, iż ujdzie ci to na sucho, ponieważ za takie rzeczy po prostu należy się kara i ty się temu nie sprzeciwisz. jeżeli chodzi o Internecika to ma on prawo wypowiadać się na forum (czego mu nie zabronisz ofc), a zasłanianie się nim, bo "on jest przeciwko mnie cały czas" jest nie na miejscu i nic nie ma do rzeczy w odwołaniu. nadal jestem za odrzuceniem

ale wiesz ze liczy się ta edycja a nie tamta bo za tamto już byłem karany na tamtej edycji więc nie mów ze liczy się to co wcześniej zrobiłem bo żyjesz tylko przeszłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TwojMisiu napisał:

ale wiesz ze liczy się ta edycja a nie tamta bo za tamto już byłem karany na tamtej edycji więc nie mów ze liczy się to co wcześniej zrobiłem 

to ja polecam popracować nad składnią zdań, bo nikt nic nie rozumie z twojego bełkotu. 

 

3 minuty temu, TwojMisiu napisał:

żyjesz tylko przeszłością

ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz

 

groźby to groźby i za nie jest kara, twoje rozpaczliwe tłumaczenie nic tutaj nie da

  • Superka 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bludgeon napisał:

Sam przekazałem wyżej sprawę związaną z twoimi groźbami. Być może twoje słowa "żebyś kosy nie dostał na ulicy" nie miały realnych szans spełnienia, co nie zmienia faktu, że my jako administracja nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Gracz zgłosił groźby wobec jego osoby, więc zostałeś ukarany. Może po upływie blokady przestaniesz tak pisać.

 

Do odrzucenia.

 

 

2XHlyfn.thumb.png.e7bbbcbc1885068f2bb356907e3fa25c.png 

a jak on mi grozil ze mnie pobije to nic mu nie zrobilsicie ? a jak czytales to sam widzisz ,, czlowieku daj ten adres pecie''

 

 

24 minuty temu, Klusek napisał:

to ja polecam popracować nad składnią zdań, bo nikt nic nie rozumie z twojego bełkotu. 

 

ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz

 

groźby to groźby i za nie jest kara, twoje rozpaczliwe tłumaczenie nic tutaj nie da

ale co ty mi mówisz ze bym nad skadnia pracował jak ty nawet nie znasz tematu a cos mowisz a pozatym z tamtej edycji sie nie liczy juz nie rozumiesz czy co ??

 

Połączono posty //mrdn

Edytowane przez mordensoldier124
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Odwołanie odrzucam, a jeśli chcesz, żeby drugi gracz też został ukarany, to napisz najlepiej na niego skargę i wstaw dowody. 

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...