Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Hosehuliano


Hosehuliano
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hosehuliano

Nick A...: krzyychu

długość: 5h

dzień: 18:40?

opis: Robiłem sobie questa z wagonikiem będąc w nim ( nie wiem w sumie czy trzeba być w środku niego czy nie ) i postawiłem dwie tabliczki, w których uwzględniłem że jestem afk od 18:10 a na drugiej, że będę o 18:35 z informacją, iż robię questa i leże na łóżku  - przysnęło mi się i obudziłem się o 18:40 zaś już o godzinie 18:43 jak udało mi się wstać, zauważyłem ze ban 😉 - normalnie stać można 45 min zanim wyrzuci gracza z serwera - w tym przypadku afczyłem 30 min i skończyło się to banem aż na 5h? Lekka przesada wydaje mi się - bo rozumiem jakbym jeszcze nie dał żadnej informacji i wykorzystał to na dłużej niż 45 min.... 

http://prntscr.com/x8btby

mam nadzieje ze odpowiedzi nie dostane po 4h 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Robiąc questa z wagonikiem musisz być cały czas przy komputerze, inaczej jest to omijanie systemu antyAFK. Administrator najpewniej oznaczał Cię na chacie sprawdzając czy jesteś obecny, ale widocznie nie dostał odpowiedzi i dlatego dał bana. Na następny raz musisz pamiętać, że jak idziesz AFK, to najlepiej wyjść z serwera lub po prostu stać w miejscu.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś bana za omijanie systemu AntyAFK to musiałeś go w jakiś sposób omijać, a nie stać w jednym miejscu.

 

EDIT: Dobra, jipsyy ładnie wyjaśniła. Do odrzucenia.

Edytowane przez Giecio

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te odwołania od banów są bez sensu jeżeli poinformowałem co i jak, że jestem afk i nie będzie on trwał dłużej niżeli 45 min a bez sensu jest siedzieć przed kompem i patrzenie jak moja postać jeździ w wagoniku> Co zyskałem dzięki temu ze jeździłem wagonikiem? że po godzinie dostane marne 5k? Mogę oddać nawet i 50k  - strasznie sztywne trzymanie się bezsensownych zasad, zero jakiegokolwiek własnego myślenia.

 

EDIT: już nie wnikając ze szanowny właściciel na poprzedniej edycji dał mi bana z buta za omijanie anty-afka - mimo że siedziałem przy komputerze a nawet nie raczył napisać. 

W końcu administracja ma zawsze racje nawet jak jej nie ma 😉

Pozdrawiam

Edytowane przez Hosehuliano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...