Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Traxxas
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Pamiętaj o stosowaniu wszystkich wzorów! Nazwa Twojego wątku powinna wyglądać następująco: "[Odwołanie][Miejsce] Traxxas". Wzór samego wątku natomiast znajdziesz w temacie Wzór odwołania od blokady. Niezastosowanie się do wzorów w przyszłości może skutkować nałożeniem ostrzeżenia za łamanie regulaminu forum.

 

Podstawowe informacje (nick, długość bana, nick administratora banującego) oraz wzór został dodany przez moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Traxxas
Nick Administratora, który banował: PWWP
Długość bana: 7d
Kiedy to się stało? : 18.01 godz 20
Opis sytuacji: Otrzymałem Bana praktycznie za nic. Przyczyną niby jest X-ray mimo że ciągle byłem na działce oraz poszedłem na /warp s po czym poszedłem szukać morza i gdy wszedłem na łódkę dostałem bana. Nie byłem nawet w pokoju w którym sprawdza się "podejrzanego" tylko odrazu otrzymałem bana. A przecież zawsze admin/moderator pisze na chacie wiadomość "masz 10 minut na wejscie na ts3" uważam to za nie słuszne ponieważ nie popełniłem niczego nie dozwolonego i mogłem udostępnić ekran na ts3 zeby udowodnić brak posiadania "X-raya" ale nie poinformowano mnie o tym że mam stawić się na ts3 tylko odrazu zostałem zbanowany.Dowodów (zdjęć lub filmików) na to nie mam ponieważ nie nagrywam filmików podczas grania ani nic. Administrator który mnie zbanował to PWWP (chyba ?) niemogłem znaleść szablonu w jaki sposób mam to opisać niestety
Screen bana: ...

 

Edytowane przez mordensoldier124
dodano wzór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Internecik napisał:

Do odrzucenia 

- Nie stosowanie się do wzoru 

- byłeś sprawdzany więc pewnie minęło 10min więc dostałeś bana

- filmiki oraz ss nie są tu potrzebne 

Pozdrawiam 😄  

w jakim momencie niby byłem sprawdzany ?

gdyby było dla mnie widoczne na chacie odrazu bym poszedł na ts3

z czego co wiem to osoba która jest sprawdzana jest przenoszona do specjalnego pomieszczenia a tak nie  było. Wtedy odrazu bym wiedział a takto nic nie widziałem i sobie normalnie grałem.

Edytowane przez Traxxas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...