Skocz do zawartości

Zniknięcie zwierząt


karolina231202

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  karolina231202
Miejsce występowania bugu:  moja działka
Opis problemu: 

W dniu 18.01.2021r. zniknęły wszystkie zwierzęta, które do tej pory miałam (krowy, owce, pandy i konie). Zdarzyło się to drugi raz, lecz za pierwszym razem uznałam, że był to błąd spowodowany połączeniem działek (wtedy zwierzęta zostały, tylko liczba zestakowanych zwierząt zniknęła). Myślałam wtedy że to nic strasznego bo skoro min. 2 z każdego gatunku zostały to mogę je po prostu znowu "wyhodować". Dzisiaj natomiast zniknęły kompletnie wszystkie zwierzaki, zostały jedynie pszczoły. Głupstwem z mojej strony było nie zrobienie screenów, ale mam za to nauczkę. Jedynie co mam jako dowody to ich zagrody i jajka spawn'ujące, które sprzedawałam zazwyczaj na targu, skórę krów które wydobywałam i wełnę owiec. Przy sobie mam aktualnie 8 jaj pand, 3 jaja krowy i 4 jajka owcy. Przesyłam ss pusty zagród, aby była pewność, że jednak gdzieś je hodowałam. 

 

*przypomniała mi się jeszcze jedna sytuacja, gracz deaveep robił live na youtubie i zaprosiłam go na swoją działkę, prawdopodobnie nie ma zapisu bo nigdzie nie mogę go znaleźć, lecz można go spytać czy gdzieś to zapisał, na pewno ma tam kadr zwierząt, które były na mojej działce.

 

Dodatkowe SS'y: ...

image.thumb.png.cddbed667cc830746c246979656406d0.pngimage.thumb.png.5f30b1be97271bb8ee96843c42d98f23.pngimage.thumb.png.ec5d47b7c97eddfd802fa19decf33233.pngimage.thumb.png.a3199c7a3d5e43170adb3095b130f304.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...