Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mati_Morawiecki


Mati_Morawiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mati_Morawiecki
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało? : 15.01.2021
Opis sytuacji: Zostalem zgloszony przez innego uzytkownika ktory uwarza ze mam xrej hoc  to nie prawda bo kopalem sobie tunel na survivalu i przypadkowo znalazlem wiesniaki to je zabilem timspik mi sie dlugo pobieral
Screen bana: https://imgur.com/a/OUDsSnH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zaton napisał:

Jestem za odrzuceniem.

- nie zachowana ortografia odwołania.

- zostałeś zgłoszony przez mnie wczoraj, wkopałeś się na xrayu ale nie zrobiłem ss, lecz dzisiaj już zdążyłem.

A  tutaj ss: https://imgur.com/a/qTGMbCd

nigdzie sie nie wkopalem na xrej, kopalem sobie normalnie na survivalu i znalazlem wiesniaki po przeniesieniu przez ciebie kopalem w strone pozostawionego cobla korytarza w scianie gdzie wiesniaki bylyna koncu to je przenioslem 50 kratek dalej pozostawiajac w tunelu kamień na widocznym screenie widnieje moja grota zrobiona pod lawa gdzie mialem ustawione sethome gdzie poszedlem /home i mnie zabiles podczas wymiany z nimi to wzialem miecz i zaczalem je spowrotem na /home zabijac no i co z tego ze podalem kordy na 1 screnie to kordy byly 1groty w ktorej znajdowaly sie wiesniaki to sobie spisalem skoro nie chciales sie dzielic to proste ze zabilbym ich ja albo kolezka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Długo zastanawiałam się nad decyzją co do tego odwołania. Rozumiem, że nie każdy ma szybki komputer i nie zainstaluje w 5 minut TeamSpeak'a, ale ja Ci dałam na to aż 20 minut. Pytając się po tym czasie ile Ci jeszcze zostało okazało się, że do zainstalowania jest jeszcze dość dużo, więc na pewno musiałabym czekać około 15 minut. To za długo, a za ten czas wszystkie cheaty zostałyby już usunięte. Biorę pod uwagę też to, że znalazłeś czyjeś villagery, a na to jest dość mało szans. Odwołanie jestem zmuszona odrzucić. TeamSpeak'a masz już zainstalowanego, więc przy następnym sprawdzaniu na pewno będzie lepiej!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...