Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Matwikaw
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

 

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: stone
Nick Administratora, który banował: Giecio
Długość bana: Nie wiem nie jest napisane.
Kiedy to się stało? : 15.01.2021r. godzina:15:47
Opis sytuacji: Chciałam wejść na serwer, ale zobaczyłam, że dostałam  bana. Już wcześniej przed nową edycją też dostałam bana za Multikonto/MK, ale po tygodniu odwołano mi tego bana nie wiem dlaczego gracz Giecio dał mi znów bana. Bardzo bym chciała, żebyście odwołali mnie od tego bana bo napisałam w współdzieleniu IP, że dziele swój IP, bo gram z rodziną.
Screen bana: image.thumb.png.08b39219880d650f1fd78e425902d703.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga źle napisałaś współdzielenie i zostało to uznane jako offtopic. Wklej sam wzór odwołania a nie cały wpis. 

Tylko to:

 

Nick: ufolek
*Nick osoby, z którą dzielisz IP : ...
**Nicki osób, z którymi dzielisz IP : Jez, warpstone2, stonekop, stone, mati2017, matwik, warpstone, alus, gamerpro, kacperHakerpro, KILOF, Legenda.

Czy otrzymałeś już blokadę za MK/Multikonto (Jeśli tak to na jakich kontach): ufolek, Jez, warpstone2, warpstone, stonekop, stone, alus, gamerpro, kacperHakerpro, Legenda, matwik, mati2017.

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...