Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pogix

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że źle zrobiłem robiąc trzy Multikonta pod nazwą Pogix1, Pogix2 i Pogix3 moja wina, że nie zapoznałem się z regulaminem serwera. Chciałem na tych Multikontach wykonywać zadaniadzienne bo razem z XamelkaXd oraz zabuza134 organizowaliśmy eventy dla graczy na działce XamelakXd ale nie mieliśmy już nagród na następne eventy więc postanowiłem robić multikonta by zdobyć nagrody na eventy. więm, że źle zrobiłem i kiedy dostane unbana będę musiał pewnie  zarabiać pewnie kopiąc 24/h w kopalni i od nowa robić itemy. Mam nadzieje, że administracja serwera będzie robiła więcej eventów, żeby gracze nie musieli organizować za administrację. inne MK zostały stworzone w innym celu niż tym pod nickiem marcheweczkax moja kuzynka chciała sprawdić czy jej konto ma itemy króre miałą a piąte to BambiQ na którym grałem na początku sezonu ale zmieniłęm nazwe i postaniwęm zostąć Pogix. mam nadzieje, że przeczytaliście całą wiadomość i postąpicie tak jak myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...