Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Startowe działki dla Vip/Svip


Mariooo1337

Wyróżnione odpowiedzi

- Twój nick (z serwera): Mariooo1337
- Propozycja dotyczy (tytuł): Możliwość kupienia działki normal za darmo dla rang vip/svip
- Opis propozycji: Nie wiem czy tylko mi się tak zdarza, że jak startuje nowa edycja to czasami zapominam o tym, że trzeba najpierw kupić rangę vip/svip, a dopiero potem stworzyć swoją działkę, aby mieć na starcie działkę NORMAL 33x33. Właśnie na tej edycji zrobiłem to na odwrót 🤦‍♂️. Więc moją propozycją jest dodanie możliwości kupna działki normal 33x33 za darmo dla rang vip/svip, którzy na starcie, (tak jak ja) najpierw stworzyli działkę startową 25x25, a potem kupili rangę.
- Dodatkowe SS'y: O to screen, jak to mogłoby wyglądać

screen.thumb.png.3f5b42edfc9d78945b51af4c10bd8bc4.png

 

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...