Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Natalia34


jayjayjaku
Wiadomość dodana przez Wusz,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: jayjayjaku 
Nick osoby oskarżonej: Natalia34
Miejsce wydarzenia: Serwer 

Data i godzina zdarzenia: 11.01.2021  około 20:15
Opis sytuacji:  Poprosiłem Natalie34 aby powiedziała mi co jest w sklepie dla VIP -ów  napisałem niej również że najbardziej interesuje mnie gwiazda netherowa i jajko papugi. Odpisała  mi że obydwie rzeczy są w tym sklepie. Napisała że gwiazda netheru jest za 150k a jajko papugi za 300k nie miałem 300k więc zaproponowałem że bym mógł jej przelać 150k a ona kupi mi za to gwiazdę netheru. Po chwili przyszła do mnie z gwiazdą netheru na łapce i pokazała mi gwiazdę  więc rzuciłem jej jedno jajko żółwia i  ona zmieniła slot na kryształ endu i rzuciła mi go ja podekscytowany wymianom rzuciłem drugie jajko żółwia i wtedy Natalia34 znikneła   

Dowody:  wiem że moje dowody mogą nie wystarczyć  i wiem że jest to trochę przez moją głupotę, ale wierze w swoje siły . A tutaj dowody :https://imgur.com/a/vCrh7qN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, screen nic nie mówi. Potwierdzenie przelewu jest, ale mogłeś mieć ten kryształ wcześniej. Jeśli Natalia wypowie się w tym temacie i wyrazi odmienne zdanie, to będzie słowo przeciwko słowu. 

Poza tym, po to istnieje specjalna komenda od wymian, żebyś nie został oszukany, więc sam nie zadbałeś o zabezpieczenie wymiany. Jak dla mnie do odrzucenia i uważaj na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...