Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JackobStudiosYT


Jackob Studios
Wiadomość dodana przez Wusz,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że pisze w tym temacie, ale zapomniałem hasła na serwerze, przez co nie mogę grać. Czy ktoś z administracji mógłby mi napisać jakie to hasło mam? Myśle że powinno być zapisane w konsoli. Szkoda by było jakbym stracił możliwość wejścia na serwer bo mam tam już znajomego (na dowód że ja to ja dodam że jego nick to RutekGutek) i całkiem fajną działeczke. Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Aby odzyskać swoje hasło musisz wejść na naszego TeamSpeak'a. Najlepiej daj sobie w nicku "//zmiana hasła" i poczekaj na jakiegoś Admina.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jipsyy napisał:

Aby odzyskać swoje hasło musisz wejść na naszego TeamSpeak'a. Najlepiej daj sobie w nicku "//zmiana hasła" i poczekaj na jakiegoś Admina.

Dobra dzięki. Przy okazji totalnie nie ogarniam teamspeaka i nawet nie potrafie na niego wejść

 

 

Edytowane przez Jackob Studios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tutaj masz poradnik:

 

https://forum.realcraft.pl/topic/3310-poradnik-jak-zainstalowa%C4%87-teamspeaka/

 

Rób wszystko krok po kroku i na pewno się uda

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...