Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

farba666
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 30% za niezastosowanie wzoru/tematu wątku, reklamę przypadkową oraz pisanie wątków w złym dziale.

Rekomendowane odpowiedzi

pszepraszam ale mój kolega który mi podał ip tego servera i powiedział mi że jak wejde to mam napisać ,,polecam server ***************.pl'' czy jakoś tam ale ja bardzo pszepraszam ale jak wesłem to zobaczyłem że nawet fajny to server 🙂

Edytowane przez Giecio
Usunięta przypadkowa reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie przede wszystkim nieznajomość regulaminu objawia się bardzo mocno, Giecio ma racje, podsumował to szybko, zwięźle i na temat, zastanawia mnie, dlaczego posłuchałeś kolegi jak wiedziałeś, z może to zaszkodzić i mieć swoje konsekwencje, chociaż może być to tylko moje widzi mi się, nie wiem, nie wnikam. Zbanowany zostałeś słusznie, reklama, jest, celowa też jest. Jestem na Nie.

Przejdę do drugiej sprawy: zanim napiszesz coś, w tym przypadku odwołanie od bana przeczytaj wzór, nie wiadomo kto dął bana i na ile.

 

Pozdrawiam, Sireen

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...