Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Sapko69


Hackdey

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Hackdey
Nick osoby oskarżonej: Sapko69
Miejsce wydarzenia: SerwerMC
Data i godzina wydarzenia: 11,01,2021 11:40-14:30
Opis sytuacji: Gracz sapko69 napisał ze za 40000$ udostępni mi działkę do kopania na niej. po przelaniu pieniędzy gracz nie odpisywał ani nie dodał mnie do działki. bardzo długo starałem się z nim skontaktować lecz nie odpisywał. jak widać w zamieszczonych zdjęciach widać ze gracz wie o całej sytuacji oraz jest zadowolony z dochodu na co wskazuje uśmieszek wysłany pod koniec. liczę na zwrot kwoty zabranej przez sapko i ze nie będzie już więcej oszukiwać ludzi 
Dowody:  Niestety nie jestem w stanie wstawić grafiki z url więc tu jest link do dowodu https://imgur.com/a/J7WWZOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Dowody są więc jestem za ukaraniem gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zdziwiony skargą na mnie... Z mojej perspektywy sytuacja wyglądała w sposób następujący: Gracz napisał do mnie czy udostępnie mu kopanie na sąsiedniej działce mojego kolegi aby mógł pokopać sobie na beaconie używając HASTE 2, po dodaniu do działki gracz po 10 minutach zaczął wypisywać a raczej spamić, że chce zwrotu swoich pieniędzy. Zapytałem dlaczego, następnie zostałem nazwany oszustem i dalej spamowano mi ty samym zdaniem przez jakąś godzine. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji, jest ona wręcz żałosna... dałeś mi 40.000$ za kopanie na beaconie a gdy skończyłeś to nagle prosisz o zwrot... Załączone screeny nie wskazuja na to abym Cie oszukał... a wręcz popierają one to co pisze tutaj. Zapewne @Qrzysi @olo2115 to Twoi koledzy bądz zwyczajnie chcą napisać, ponieważ nie wiem jak można nazwać załączone zdjęcia ,,DOWODAMI,,. Pozdrawiam i życze miłego dnia! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...