Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DarkeyPro


hallowen408

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: DarkeyPro
Nick Administratora, który banował:  Kazociak_
Długość bana: 5 godzin, ale nie o to tu chodzi 
Kiedy to się stało? 10.01.2021 Dzisiaj ok. 18:45
Opis sytuacji: Dzień jak codzień normalnie walczyłem z HevyPvP_To_Krol i jego kolegami. Walka była nie równa, ale to nie jest istotne w tej sprawie. W pewnym momencie HevyPvP_To_Krol wrzucił mnie do beczki, uratowałem się rzucając perłą w ścianę. Podczas walki na dole kończyły mi się przedmioty do walki więc zastanawiałem się jak uciec padło na jakże znanego pajączka (rzucanie perłami o ścianę w celu wydostania się z dziury/beczki). Tak więc zrobiłem i udało mi się zatrzymać na ścianie wpisałem /p h i zostałem przeteleportowany na działkę po 3 sekundach. W tym momencie dostałem bana od administratora. Kazociak_


 

Screen bana: image.thumb.png.f576730b1f86fd0b0945ee17c5cdfe1b.png

 

Dodatkowy ss: image.png.f167aaff3a2793aecdb2d8d3fb9ebf3d.png

Tak na poprawę humoru XD

 

 

 

Zwracam się do was graczy żebyście wyrazili opinię na ten temat, a dokładnie czy rzucanie pereł w beczce w ścianę jest wykorzystywaniem bugów, a może zupełnie normalną rzeczą która w żaden sposób nie łączy się z powodem bana. Wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji.

 

Miłej gierki DarkeyPro 😆

Edytowane przez hallowen408
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz powinien dostać unbana. Tak jak DarkeyPro napisał walka była nie równa, ponieważ ich było kilku i każdy miał minimum 5 koxów, a on był sam. Robienie  tak zwanego pajączka jest normalnie i nie pod chodzi pod wykorzystywanie bugów.

 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odbanowaniem, nie jest to bug, bo juz dawno mojang by to naprawił (a takiego czegoś uzywało już sie hohoho czasu temu). Administracja powinna choć trochę poznać logikę minecrafta i dowiedzieć się co oznacza bug, żeby nie było takich nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.

  • Superka 3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za unbanem wychodzenie pajączkiem, przechodzenie perłami przez ścianę, slimowanie się, punchowanie się, stanie w klockach to rzecz normalna na serwerach (jeśli chodzi o pvp) , nie jest to żaden błąd czy tam bug serwera tylko gry, poza tym mogli go zestrzelić łukiem, wiec zrobił playsa 200iq i ich zrobił w maliny. Od siebie dodam, że wykorzystywałem wszystkie z tych czynności na innym serwerze gildiowym 3000+ graczy i nikt z tamtej administracji nawet nie pomyślałby o ukaraniu za takie rzeczy. Konsekwencję powinna ponieść osoba która to budowała i umożliwiła graczom wykorzystywanie takich bugów serwerowych czyli @papaniosQ, tak samo jak z bugiem w sprawdzarce, że można było przechodzić przez ścianę do sprawdzarki przez szkło.

Edytowane przez frozington
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za unbanem. Gracz wykorzystał w tej sytuacji umiejętności i to nie jest jakiś błąd serwera tylko ogólnie w minecraft'cie się tak robi nawet na singlu, a to że gracze z którymi się bił nie umieli go jakoś ''zabić'' to raczej nie wina DarkeyPro. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że blokada się skończyła proszę administrację o zdecydowanie czy gracze mogą używać perełek aby wydostać się z beczki żeby taka sytuacja już nie miała miejsca. Wszyscy biorący udział w dyskusji jednogłośnie wyrazili zdanie na ten temat. Dziękuję wszystkim za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zdecydowaliśmy, że skoro da się tak w ogóle zrobić, to można wytepywać się perełkami z beczki. Odwołanie odrzucam z racji, że kara już minęła.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...