Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ligusia
Wiadomość dodana przez Wusz,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku

Rekomendowane odpowiedzi

ligusia

Kazociak_

2 tygodnie

w nocy

pewnie o to, że zabiłem karolajn_ na pvp i nawet się spłakała na msg tłumacząc, że dostane bana ponieważ byłem szybszy w wodzie, kiedy miałem speed II a ona nie, tłumaczyła się również tym, że jak w nowszych wersjach jest to pływanie i leżysz jak pływasz to jak ją hitałem to mnie do pionu stawiało, jak biłem się z nią w wodzie to na ctrl mam sprinta którego podczas walki trzymam cały czas więc jak ją hitałem to postawiło mnie do pionu i od razu zaczynałem pływać.obraz.thumb.png.d987f251fc52de9c9a1b21ea009df044.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagraniu, które dostałem, ewidentnie widać, że chodziłeś jakby po wodzie, w wyniku czego w ogóle nie byłeś spowolniony. Blokada nadana za cheaty, nagranie mogę udostępnić @jipsyy, która zajmuje się podaniami o UnBana.

  • Superka 3

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za odrzuceniem odwołania. Na nagraniu było ewidentnie widać, że nie grasz na zasadach fair play. Poza tym, nagrany był nie tylko moment z wody, a cała walka.

  • Superka 1

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kto się splakal to właśnie ty teraz XDD

 

jezeli używasz sprinta w wodzie to pływasz w POZIOMIE jak ja a nie w pionie, odpuść już sobie, są dowody a Ty próbujesz coś osiągnąć 

  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...