Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

karolajn


karo.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: karolajn_
Nick osoby oskarżonej: karolajn
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: 08.01.21r 13:40-45
Opis sytuacji: Gracz z nickiem "karolajn" podszywa się pode mnie. Na msg poinformowali mnie o tym 0kameleon0 i Kuba123K, również czynnymi świadkami byli Bartek_1912 i _SireenWolf_. Sprawę zgłosiłam pod komendą /zglos. Nie zdążyłam zrobić jak osoba z wyżej podanym nickiem pisała coś za czacie ze złości, ale są świadkowie, logi i na /zglos.
Dowody: 2 screenshoty.

 

1dowod.thumb.jpg.4ceedb7264d79405bd9763ceafb41cb5.jpg2dowod.thumb.jpg.500bbf952d9186f301a5f7bafd4435fd.jpg

  • Superka 1
  • Haha 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'_' jest mało widoczne, zaraz se kupi SVIPa i da kolorek i będzie szaleć. Rozumiem: karolcia, karolson, karolina, karolinka ale usunięcie mało widocznego znaku? Perfidne. 

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako wymieniony przez @karolajn_świadek całego zajścia zgadzam się ze wszystkim co powiedziała ona w swojej skardze. Stanowisko to poprę tak, jak u karolajn_ na /msg "ja rozumiem mieć nick np. karolajnka, ale taki sam nick z różnicą małego znaku to przesada" . Osobiście jestem za ukaraniem gracza karolajn (nie karolajn_ tylko osobypodszywającej się, zwracam uwagę na wypadek pomyłki).

 

Pozdrawiam. _SireenWolf_

  • Przytulas 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem. Podszywanie się w taki sposób jest zabronione w przypadku nickow Administracji. Na serwerze jest np. Pan_Listonosz i _Pan_Listonosz i nikt nie dostał bana. 

Można ewentualnie sprawdzić, czy nie jest to multikonto. 

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 1
  • Thinking 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multikonto XDDD a to dobre

 

na pewno bym dała se taki sam nick na multi, witamy w 2012 i mam 10iq XDD poza tym nie gram z multi... (wtedy nie zgłosiłam zmiany nicku)

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 1
  • Dislike 2
  • Haha 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karolajn_ napisał:

multikonto XDDD a to dobre

Chciałbym tylko zaznaczyć, że konto 'karolajn' też jest kontem premium. Zgaduje, choć mogę się oczywiście mylić, że Twoj Nick zawiera '_', ponieważ Nick karolajn był już zajęty. 

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mordensoldier124 napisał:

Chciałbym tylko zaznaczyć, że konto 'karolajn' też jest kontem premium. Zgaduje, choć mogę się oczywiście mylić, że Twoj Nick zawiera '_', ponieważ Nick karolajn był już zajęty. 

"_" było wtedy modne, więc dodałam :>>

 

poza tym nie będę się sprzeczać o historię mojego nicku, jakby ??

 

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
25 minut temu, karolajn_ napisał:

multikonto XDDD a to dobre

 

na pewno bym dała se taki sam nick na multi, witamy w 2012 i mam 10iq XDD poza tym nie gram z multi... (wtedy nie zgłosiłam zmiany nicku)

ale nie chodzi tylko o ciebie, a także o kogoś innego, kto mógł wejść na serwer pod takim nickiem.

 

Osobiście jestem na nie, ale jeżeli to mk to problem szybko minie

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, karolajn_ napisał:

multikonto XDDD a to dobre

 

na pewno bym dała se taki sam nick na multi, witamy w 2012 i mam 10iq XDD poza tym nie gram z multi... (wtedy nie zgłosiłam zmiany nicku)

Przecież mi nie chodziło o to, że to Twoje multikonto, tylko jakiegoś gracza, który może chce żebys miała pod górkę. Mimo wszystko nawet jeśli będzie powoływał się na Ciebie i oszuka kogoś - dostanie bana za oszustwo, itd.

Chciałbym tylko podkreślić, że blokady za multikonto nie są spowodowane podobnym nickiem, tylko adresem IP. 

Edytowane przez mordensoldier124

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...