Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pierwszeństwo wejścia


Lomcio99

Wyróżnione odpowiedzi

 - Twój nick (z serwera): ... Lomcio99
- Propozycja dotyczy (tytuł): Pierwszeństwo wejścia na serwer dla vip i svip
- Opis propozycji:  Pomysł przyszedl mi do głowy po problemie z serwerem. Mianowicie ponad 200 graczy na serwerze a tu człowiek przez długi czas nie może wejść na serwer. Mam range vip,stąd moja propozycja jest taka by vipy i svipy mieli pierwszeństwo wejścia na serwer w takich sytuacjach. Zakładam że serwer jest utrzymywany głownie dzięki ludziom którzy kupują te rangi,byłby to taki mały ukłon w ich strone
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eryter22 napisał:

Ja bym trochę ulepszył twoją propozycję, proponuję pierwszeństwo wejścia na server dla administracji a nie jakichś vipów. Jestem na nie.

ale oni mają pierwszeństwo xD

  • Haha 2

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak nie jest? Wydaje mi się, że jeśli na liście serwerów liczba osób przekroczy liczbę możliwych wejść to liczba wolnych miejsc się powiększa bo ostatnio widziałam, że wolnych slotów jest 555 a było ponad 300 osób 🤔
masło maślane z tego wyszło ale chyba wiadomo o co mi chodzi 😛

Edytowane przez Betii
bo tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ma sensu chyba, ponieważ problem jeśli już jest to z wejściem na serwer, jednak nie z powodu przepełnionego serwera. Dodatkowy plugin na dzielenie użytkowników na lepszych i gorszych moim zdaniem jest totalnie bez sensu i nic nie wniesie. Jestem za odrzuceniem propozycji.

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...