Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Habla

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Habla
Nick Administratora, który banował: d0mka_
Długość bana: 7 Dni
Kiedy to się stało? : 05.01.2021
Opis sytuacji: Dostałem bana za cheaty które były pobrane X lat temu. Nie były one odpalane od momentu pobrania, (ponad to folder o nazwie X-RAY nie został dokładnie sprawdzony i nie ma dowodów na to że, rzeczywiście to były cheaty) Po za tym została naruszona moja prywatność, przeglądanie historii przeglądarki, sprawdzanie folderu gdzie były zdjęcia które nie powinny wyjść na światło dzienne. Według mnie ban jest nie słuszny i odwołuje się od niego iż nie widzę sensu banowania za coś co nawet nie było włączane od pół roku. A co do naruszenia mojej prywatności "Prywatność jest wartością tak cenną, że chroni ją prawo. Przepisy na ten temat znajdują się w takich aktach prawnych, jak Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności: „Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji” (art. 8) czy Konstytucja RP z 1997 r.: „Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym” (art. 47). W Polsce obowiązuje również ustawa o ochronie danych osobowych." Pomimo tego że, powiedziałem osobie która mnie sprawdzała "Może lepiej przestań już bo zobaczysz coś czego nie powinnaś" ta osoba dalej wykonywała swoją czynność. Jest mi teraz z tego powodu strasznie głupio i przykro, ponieważ nie chce by ktoś przeglądał prywatne zdjęcia które są na moim komputerze. 

Screen bana: https://imgur.com/a/h0z9RRx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban został wydany słusznie, bo nie dość, że miałeś okazję pogadać z dziewczyną na TS3, to jeszcze narzekasz i piszesz odwołanie. Zostały znalezione u ciebie cheaty, to dostałeś bana proste. Co do fragmentu o prywatności to jest śmiechu warte, bo coś takiego nie istnieje. Jestem na nie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
3 minuty temu, _Habla napisał:

ktos pytał jakiegoś randoma?

 

Każdy ma prawo wypowiedzieć się pod takim odwołaniem.

 

Co do samego odwołania:

- Plik z cheatem był pobrany nie "x lat temu", a kilka miesięcy temu - ponadto została sprawdzona zawartość pliku.
- Nie była sprawdzana historia przeglądarki, bo jest to najzwyczajniej niepotrzebne przy sprawdzaniu gracza pod względem posiadanych cheatów. Z przeglądarki sprawdzałam jedynie Pobrane pliki.
- Jeżeli chodzi o sprawdzanie pobranych plików na komputerze, to owszem, powiedziałeś żebym może przestała bo zobaczę coś, czego nie powinnam. Jednak powiedziałeś to w sposób żartobliwy, po którym nie dało się stwierdzić, że mówisz to na poważnie. Poza tym jest to też część sprawdzania. Folder "Pobrane" musi zostać obowiązkowo sprawdzony.

-Podczas sprawdzania byłam w kontakcie z Administracją i pozwolenie na nadanie blokady otrzymałam od samego Admina.

  • Superka 1

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "a kilka miesięcy temu" no właśnie i nie był w użytku od tamtego momentu.

Co do historii złe to ująłem w słowa to prawda. A do tego 2 to to że odebrałaś to w formie żartu to już nie moja wina mogłaś zaprzestać swoje czynności lub zapytać się czy mówię serio czy smieszkuje, a ty najwidoczniej dobrze się bawiłaś. Powiedziałem to w żartobliwy sposób z tego powodu ze byłem zestresowany tym co może się zaraz wydarzyć.

  • Dislike 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...