Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymon61205


szymon61205
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana na 3 godziny "za omijanie systemu Anty-Afk".  Jednak uważam to za nie słuszne , ponieważ nie miałem na celu omijanie Anty-Afka tylko miałem na celu robienie Questów czyli poruszania się po torach. Sądzę , że siedzenie przed komputerem jest nudne jak się jeździ ciągle w kółko. Jeszcze uważam to za niesprawiedliwe , że  blurka_ dała mi bana na 3 godziny , ponieważ wcześniej napisałem do niej ( w załączniku screen ). Oczywiście przyznaję się do tego , iż nie było mnie wtedy przy komputerze , lecz nie powinienem za to dostać bana. Wcześniej jak tak robiłem po 30 minutach jeżdząc i tak się mi pokazało , że wykryto afk na czacie , więc i tak nie da się tego usunąć.         

 

2021-01-04_19.07.15.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie było ciebie przez kilka minut przy komputerze podczas jazdy wagonikiem w żadnym stopniu ciebie nie usprawiedliwia. Omijałeś system AntyAFK, więc zostałeś prawidłowo ukarany.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Giecio napisał:

To, że nie było ciebie przez kilka minut przy komputerze podczas jazdy wagonikiem w żadnym stopniu ciebie nie usprawiedliwia. Omijałeś system AntyAFK, więc zostałeś prawidłowo ukarany.

 

Do odrzucenia.

Napisałem już , że to i tak nie działa xD

Nie da się ominąć tym sposobem Anty-Afka. I tak po 45 minutach wyrzuca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijanie systemu Anty-AFK to zautomatyzowane wykonywanie różnych czynności, np. jazda wagonikiem, skakanie, itd. nie będąc przy tym przy komputerze (lub mając zminimalizowany mc, wiadomo o co chodzi). Administratorzy sprawdzają, czy gracze wykonujący te same czynności w kółko są aktywni, czy nie. W tej sytuacji blurka zauważyła, że odszedłeś od komputera wykonując przy tym czynność, jaką jest jazda wagonikiem. Z tego co mi wiadomo, to jest to jedna z częściej karanych czynności z tym powodem i uważam, że w przedstawionej sytuacji kara została nadana prawidłowo, dlatego nie jestem za jej skracaniem.

 

 

XDDDDD @Kacperek2115 szeryf

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara została nada prawidłowo.

Ja mam pytanie - co to za fpsy i koordynaty w lewym górnym rogu? Wydaje mi się, że to z popularnego cheata "xray".

Edit:

image.png.23c2747bb0f8162e469a5b8e8bfe5561.png

miałem racje.

Jestem za dodatkowym zbanowaniem za cheaty lub sprawdzeniem.

Edytowane przez Kacperek2115
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia, wszystko powiedziane wyzej.

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...