Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_PROJERRY_


_PROJERRY_
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: _PROJERRY_                                                                                                                                                                                                                                nick administratora, który banował: agatkahihi                                                                                                                                                                                                      długość bana: 7 dni                                                                                                                                                                                                                                                       kiedy to się stało?:  03.01.2021 godzina: 19:40                                                                                                                                                                                                         opis sytuacji: Dostałem bana za cheaty po zabiciu kilku osób na pvp (chociaż nie mam żadnych niedozwolonych plików itp.) i ,,braku współpracy " (nie zdążyłem zainstalować i zalogować się na ts)                                                                                                                        screen:75594935_Zrzutekranu(41).thumb.png.573f8611366cdc8ed9d77445b4f1edee.png                                                                                                        

Edytowane przez _PROJERRY_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

[19:55:17] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Administrator agatkahihi rozpoczął sprawdzanie _PROJERRY_

[19:56:13] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: @_PROJERRY_ jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozolonych modyfikacji?

[19:57:20] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: @_PROJERRY_ jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozolonych modyfikacji?

[19:57:24] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] _PROJERRY_: nie

[19:58:05] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: Jesli nie, zapraszam na naszego teamspeaka

[19:58:35] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: @_PROJERRY_ jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozolonych modyfikacji? Jesli nie, zapraszam na naszego teamspeaka

[19:58:56] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] _PROJERRY_: a nie może byc dc? xd

[19:59:02] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: nie może

[19:59:24] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: nie może zapraszam na TS

[20:04:28] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: @_PROJERRY_

[20:06:18] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] agatkahihi: @_PROJERRY_

[20:06:42] [main/INFO]: [CHAT] [RC] _PROJERRY_ został tymczasowo zbanowany przez agatkahihi na 1 tydzień za Cheaty [Brak Wspolpracy]

 

 

Cytat

[20:04:50] [main/INFO]: [CHAT] Sprawdzana osoba: _PROJERRY_
[20:04:50] [main/INFO]: [CHAT] Administrator: agatkahihi
[20:04:50] [main/INFO]: [CHAT] Sprawdzany od: 9 minut

Dostałeś wystarczająco dużo czasu na pobranie TeamSpeaka lub chociażby skontaktowanie się ze mną, w ciągu 12 minut otrzymałam od Ciebie 2 odpowiedzi co potraktowałam jako brak współpracy, ponieważ zostawałeś przeze mnie co najmniej kilkukrotnie proszony kontakt.

Logi niestety musiałam wysłać w takiej formie ponieważ ssów byłoby zwyczajnie za dużo, zważając na to, że jest rozpoczęcie nowej edycji. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wyżej @agatkahihi wszystko ładnie wytłumaczyła. Odwołanie odrzucam, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...